xfce4-wmdock-plugin - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
sv: Vill du ta bort dockprogrammet "%s"?

en: No dockapp is running!
sv: Inget dockprogram körs!

en: Remove dockapp
sv: Ta bort dockprogram

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Dockapp detection
sv: Identifiera dockprogram

en: Select dockapp to configure:
sv: Välj dockprogram att konfigurera:

en: Shell command:
sv: Skalkommando:

en: Display tile in the background.
sv: Visa bricka i bakgrunden.
