xfce4-wmdock-plugin - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
ug: dockapp «%s» نى ئۆچۈرەمسىز؟

en: No dockapp is running!
ug: dockapp ئىجرا قىلىنماپتۇ!

en: Remove dockapp
ug: dockapp ئۆچۈرۈش

en: General settings
ug: ئادەتتىكى تەڭشەك

en: Dockapp detection
ug: Dockapp نى بايقاش

en: Select dockapp to configure:
ug: سەپلەيدىغان Dockapp نى تاللاڭ:

en: Shell command:
ug: Shell بۇيرۇقى:

en: Display tile in the background.
ug: تەگدە چاقچۇق كۆرسىتىدۇ.
