Xfce Panel Plugins - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Keyboard Layouts
ar: تخطيطات لوحة المفاتيح

en: Appearance
ar: المظهر

en: Show layout as:
ar: أظهر التخطيط كـ:

en: image
ar: صورة

en: text
ar: نص

en: Manage layout:
ar: إدارة التخطيطات:

en: globally
ar: للكل

en: per window
ar: حسب النوافذ

en: per application
ar: حسب التطبيق

en: Keyboard Layouts Plugin
ar: إضافة تخطيطات لوحة المفاتيح

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
ar: تسمح لك بضبط و إستعمال عدة تخطيطات لوحة المفاتيح.

en: Keyboard settings
ar: اعدادات لوحة المفاتيح

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
ar: إعدادات تخطيطات لوحة المفاتيح ومفاتيح التبديل
