Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Keyboard Layouts
ast: Distribuciones pal tecláu

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Show layout as:
ast: Amosar la distribución como:

en: image
ast: imaxe

en: text
ast: testu

en: system
ast: sistema

en: Layout name:
ast: Nome de la distribución

en: country
ast: país

en: language
ast: llingua

en: Widget size:
ast: Tamañu del widget:

en: Caps Lock indicator:
ast: Indicador de Bloq Mayús:

en: Tooltip icon:
ast: Iconu del conseyu emerxente:

en: Behavior
ast: Comportamientu

en: globally
ast: globalmente

en: per window
ast: per ventana

en: per application
ast: per aplicación
