Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (22 entries)

en: This option is not available for current layout style
be: Гэты параметр недаступны пры дадзеным стылі раскладкі

en: Keyboard Layouts
be: Раскладкі клавіятуры

en: Appearance
be: Выгляд

en: Show layout as:
be: Стыль адлюстравання:

en: image
be: выява

en: text
be: тэкст

en: system
be: сістэмны

en: Layout name:
be: Назва раскладкі:

en: country
be: краіна

en: language
be: мова

en: Widget size:
be: Памер віджэта:

en: Caps Lock indicator:
be: Індыкатар Caps Lock:

en: Tooltip icon:
be: Значок падказак:

en: Behavior
be: Паводзіны

en: Manage layout:
be: Кіраванне раскладкамі:

en: globally
be: глабальна

en: per window
be: для кожнага акна

en: per application
be: для кожнай праграмы

en: Keyboard Layouts Plugin
be: Убудова раскладак клавіятуры

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
be: Дае магчымасць наладзіць і выкарыстоўваць некалькі раскладак клавіятуры.

en: Keyboard settings
be: Налады клавіятуры

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
be: Убудова для пераключэння і наладкі раскладак клавіятуры
