Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: This option is not available for current layout style
bg: Тази опция не е налична за текущия стил на клавиатурната подредба

en: Keyboard Layouts
bg: Клавиатурни подредби

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Show layout as:
bg: Показване на подредбата като:

en: image
bg: картинка

en: text
bg: текст

en: system
bg: система

en: Layout name:
bg: Име на подредбата:

en: country
bg: страна

en: language
bg: език

en: Widget size:
bg: Размер на джаджа:

en: Caps Lock indicator:
bg: Caps Lock индикатор:

en: Show notifications on layout change:
bg: Показване на уведомления при промяна на подредбата:

en: Tooltip icon:
bg: Икона на подсказката:

en: Behavior
bg: Поведение

en: Manage layout:
bg: Управлявай подредбата:

en: globally
bg: глобално

en: per window
bg: за всеки прозорец

en: per application
bg: за всяко приложение

en: Keyboard Layouts Plugin
bg: Клавиатурна подредба

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
bg: Позволява да конфигурирате и използвате повече от една клавиатурна подредба.

en: Keyboard settings
bg: Настройка на клавиатурата

en: Keyboard layout changed
bg: Клавиатурната подредба е променена

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
bg: Добавка за настройка и превключване на клавиатурните подредби
