Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: This option is not available for current layout style
ca: Aquesta opció no està disponible per a l'estil de disposició actual

en: Keyboard Layouts
ca: Disposicions de teclats

en: Appearance
ca: Aparença

en: Show layout as:
ca: Mostra la disposició com:

en: image
ca: imatge

en: system
ca: sistema

en: Layout name:
ca: Nom de la disposició:

en: country
ca: país

en: language
ca: idioma

en: Widget size:
ca: Mida de l'estri:

en: Caps Lock indicator:
ca: Indicador de Bloq Maj:

en: Tooltip icon:
ca: Icona de l'indicador de funció:

en: Behavior
ca: Comportament

en: Manage layout:
ca: Gestiona el tipus:

en: globally
ca: globalment

en: per window
ca: per finestra

en: per application
ca: per aplicació

en: Keyboard Layouts Plugin
ca: Connector de les disposicions del teclat

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
ca: Us permet configurar i utilitzar diverses disposicions de teclat.

en: Keyboard settings
ca: Ajusts del teclat

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
ca: Connector de configuració i de canvi de la disposició del teclat
