Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: This option is not available for current layout style
cs: Tato volba není dostupná pro aktuální styl rozložení

en: Keyboard Layouts
cs: Rozložení klávesnice

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Show layout as:
cs: Zobrazit rozložení jako:

en: image
cs: obrázek

en: system
cs: systém

en: Layout name:
cs: Název rozložení:

en: country
cs: země

en: language
cs: jazyk

en: Widget size:
cs: Velikost nástroje:

en: Caps Lock indicator:
cs: Indikátor Caps Lock:

en: Tooltip icon:
cs: Ikona tipu:

en: Behavior
cs: Chování

en: Manage layout:
cs: Spravovat rozložení:

en: globally
cs: globálně

en: per window
cs: pro jednotlivá okna

en: per application
cs: pro jednotlivé aplikace

en: Keyboard Layouts Plugin
cs: Přepínač rozložení klávesnice

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
cs: Umožňuje konfigurovat a používat více rozložení klávesnic.

en: Keyboard settings
cs: Nastavení klávesnice

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
cs: Nastavuje a přepíná rozložení klávesnice
