Xfce Panel Plugins - en to da translation catalogue (21 entries)

en: This option is not available for current layout style
da: Denne valgmulighed er ikke tilgængelig for den nuværende layoutstil

en: Keyboard Layouts
da: Tastaturlayouts

en: Appearance
da: Udseende

en: Show layout as:
da: Vis layout som:

en: image
da: billede

en: text
da: tekst

en: Layout name:
da: Layoutnavn:

en: country
da: land

en: language
da: sprog

en: Widget size:
da: Widgetstørrelse:

en: Caps Lock indicator:
da: Caps Lock-indikator:

en: Tooltip icon:
da: Ikon i værktøjstip:

en: Behavior
da: Opførsel

en: Manage layout:
da: Håndter layout:

en: globally
da: globalt

en: per window
da: pr. vindue

en: per application
da: pr. program

en: Keyboard Layouts Plugin
da: Tastaturlayouts-plugin

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
da: Giver dig mulighed for at konfigurere og bruge flere tastaturlayouts.

en: Keyboard settings
da: Tastaturindstillinger

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
da: Plugin til opsætning og skift af tastaturlayout
