Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (22 entries)

en: This option is not available for current layout style
el: Η επιλογή δεν είναι διαθέσιμη για τη τρέχουσα διάταξη

en: Keyboard Layouts
el: Διατάξεις πληκτρολογίου

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Show layout as:
el: Εμφάνιση διάταξης ως:

en: image
el: εικόνα

en: text
el: κείμενο

en: system
el: κείμενο συστήματος

en: Layout name:
el: Μορφή διάταξης:

en: country
el: χώρα

en: language
el: γλώσσα

en: Widget size:
el: Μέγεθος εικονιδίου:

en: Caps Lock indicator:
el: Ένδειξη Caps Lock:

en: Tooltip icon:
el: Εικόνα στην αναδυόμενη επεξήγηση:

en: Behavior
el: Συμπεριφορά

en: Manage layout:
el: Διαχείριση διάταξης:

en: globally
el: καθολικά

en: per window
el: ανά παράθυρο

en: per application
el: ανά εφαρμογή

en: Keyboard Layouts Plugin
el: Άρθρωμα διάταξης πληκτρολογίου

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
el: Σας επιτρέπει να ρυθμίσετε και να χρησιμοποιήσετε πολλαπλές διατάξεις του πληκτρολογίου

en: Keyboard settings
el: Ρυθμίσεις πληκτρολογίου

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
el: Άρθρωμα εναλλαγής και ρύθμισης των διατάξεων πληκτρολογίου
