Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (24 entries)

en: This option is not available for current layout style
et: See valik ei ole praeguse paigutuse juures saadaval

en: Keyboard Layouts
et: Klaviatuuripaigutused

en: Appearance
et: Välimus

en: Show layout as:
et: Näita kehtivat paigutust:

en: image
et: pildina

en: text
et: tekstina

en: system
et: süsteemsena

en: Layout name:
et: Paigutuse nimi:

en: country
et: riigi järgi

en: language
et: keele järgi

en: Widget size:
et: Vidina suurus:

en: Caps Lock indicator:
et: Suurtäheluku näidik:

en: Show notifications on layout change:
et: Klaviatuuripaigutuse muutmisel näita teavitust:

en: Tooltip icon:
et: Ikoon teabemullis:

en: Behavior
et: Käitumine

en: Manage layout:
et: Halda klaviatuuri paigutust:

en: globally
et: kõikjal

en: per window
et: akna kohaselt

en: per application
et: rakenduse kohaselt

en: Keyboard Layouts Plugin
et: Klaviatuuripaigutuse pistikprogramm

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
et: Võimaldab sul seadistada ja kasutada mitmeid klaviatuuri paigutusi.

en: Keyboard settings
et: Klaviatuuri seadistused

en: Keyboard layout changed
et: Klaviatuuripaigutus on muutunud

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
et: Klaviatuuri paigutuse seadistamise ja vahetamise pistikprogramm
