Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: This option is not available for current layout style
fi: Tämä vaihtoehto ei ole saatavilla nykyiselle asettelutyylille

en: Keyboard Layouts
fi: Näppäinasettelut

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Show layout as:
fi: Näytä asettelut:

en: image
fi: kuvina

en: text
fi: tekstinä

en: system
fi: järjestelmä

en: Layout name:
fi: Asettelun nimi:

en: country
fi: maa

en: language
fi: kieli

en: Widget size:
fi: Elementin koko:

en: Caps Lock indicator:
fi: Caps Lock -ilmaisin:

en: Tooltip icon:
fi: Työkaluvihjeen kuvake:

en: Behavior
fi: Toiminta

en: Manage layout:
fi: Hallitse asettelua:

en: globally
fi: yleisesti

en: per window
fi: ikkunakohtaisesti

en: per application
fi: sovelluskohtaisesti

en: Keyboard Layouts Plugin
fi: Näppäinasetteluliitännäinen

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
fi: Hallinnoi ja käytä useita näppäinasetteluita.

en: Keyboard settings
fi: Näppäimistön asetukset

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
fi: Näppäinasetteluiden asetus- ja vaihtoliitännäinen
