Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: This option is not available for current layout style
gl: Esta opción non está dispoñíbel para o estilo da disposición actual

en: Keyboard Layouts
gl: Disposicións de teclado

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Show layout as:
gl: Amosar a disposición como:

en: image
gl: imaxe

en: text
gl: texto

en: system
gl: sistema

en: Layout name:
gl: Nome da disposición:

en: country
gl: país

en: language
gl: idioma

en: Widget size:
gl: Tamaño do trebello:

en: Caps Lock indicator:
gl: Indicador de bloqueo de maiúsculas:

en: Tooltip icon:
gl: Icona da indicación:

en: Behavior
gl: Comportamento

en: Manage layout:
gl: Xestionar a disposición:

en: globally
gl: globalmente

en: per window
gl: por xanela

en: per application
gl: por aplicación

en: Keyboard Layouts Plugin
gl: Engadido de disposicións de teclado

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
gl: Permítelle configurar e usar múltiples disposicións de teclado.

en: Keyboard settings
gl: Opcións do teclado

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
gl: Engadido de configuración e cambio de disposicións de teclado
