Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (24 entries)

en: This option is not available for current layout style
he: אפשרות זו אינה זמינה עבור עיצוב סידור נוכחי

en: Keyboard Layouts
he: פריסות מקלדת

en: Appearance
he: הופעה

en: Show layout as:
he: הצג פריסה בתור:

en: image
he: תמונה

en: text
he: טקסט

en: system
he: מערכת

en: Layout name:
he: שם סידור:

en: country
he: מדינה

en: language
he: שפה

en: Widget size:
he: גודל ישומון:

en: Caps Lock indicator:
he: אינדיקטור נעילה לאותיות גדולות:

en: Show notifications on layout change:
he: הצגת התראות כאשר הפריסה משתנה:

en: Tooltip icon:
he: איקון טיפ עזר:

en: Behavior
he: התנהגות

en: Manage layout:
he: נהל פריסה:

en: globally
he: כללי

en: per window
he: לפי חלון

en: per application
he: לפי יישום

en: Keyboard Layouts Plugin
he: תוסף פריסות מקלדת

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
he: מאפשר לך להגדיר ולהשתמש במספר פריסות מקלדת.

en: Keyboard settings
he: הגדרות מקלדת

en: Keyboard layout changed
he: פריסת המקלדת שונתה

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
he: תוסף הגדרה והחלפה של פריסות מקלדת
