Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (22 entries)

en: This option is not available for current layout style
hy_AM: Այս ընտրանքը հասանելի չէ ընթացիկ շարակարգի ոճի համար

en: Keyboard Layouts
hy_AM: Ստեղնաշարի շարակարգ

en: Appearance
hy_AM: Տեսք

en: Show layout as:
hy_AM: Ցուցադրել շարակարգը որպէս՝

en: image
hy_AM: պատկեր

en: text
hy_AM: գրոյթ

en: system
hy_AM: համակարգ

en: Layout name:
hy_AM: Շարակարգի անուն․

en: country
hy_AM: երկիր

en: language
hy_AM: լեզու

en: Widget size:
hy_AM: Յարմարանքի չափս․

en: Caps Lock indicator:
hy_AM: Caps Lock֊ի ցուցիչ

en: Tooltip icon:
hy_AM: Գործիքայուշի տարբերանշան․

en: Behavior
hy_AM: Վարք

en: Manage layout:
hy_AM: Կառավարել շարակարգը․

en: globally
hy_AM: ընդհանրական

en: per window
hy_AM: մեկ պատուհանում

en: per application
hy_AM: մեկ յաւելուածում

en: Keyboard Layouts Plugin
hy_AM: Ստեղնաշարի շարակարգի ներդրաւն

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
hy_AM: Թոյլ է տալիս կազմաձեւել եւ աւգտագործել բազում ստեղնաշարային շարակարգեր։

en: Keyboard settings
hy_AM: Ստեղնաշարի կարգաւորուներ

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
hy_AM: Ստեղնաշարի շարակարգերի կազմաձեւում եւ ներդրաւնի փոոխում
