Xfce Panel Plugins - en to ie translation catalogue (21 entries)

en: This option is not available for current layout style
ie: Ti-ci parametre es índisponibil por li actual stil de arangeament

en: Keyboard Layouts
ie: Arangeamentes de tastatura

en: Appearance
ie: Aspecte

en: Show layout as:
ie: Monstrar li layout quam:

en: text
ie: textu

en: system
ie: del sistema

en: Layout name:
ie: Nómine de arangeament:

en: country
ie: país

en: language
ie: lingue

en: Widget size:
ie: Dimensiones del widget:

en: Caps Lock indicator:
ie: Indicator «Caps Lock»:

en: Tooltip icon:
ie: Icone del infopanel:

en: Behavior
ie: Conduida

en: Manage layout:
ie: Gerentie de arangeament:

en: globally
ie: globalmen

en: per window
ie: por fenestre

en: per application
ie: por application

en: Keyboard Layouts Plugin
ie: Plugin de arangeamentes de tastatura

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
ie: Permisse vos configurar e usar multiplic arangeamentes de tastatura.

en: Keyboard settings
ie: Parametres del tastatura

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
ie: Installar e alterar arangeamentes de tastatura
