Xfce Panel Plugins - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: This option is not available for current layout style
ja: このオプションは、現在のレイアウトスタイルで使用できません

en: Keyboard Layouts
ja: キーボードレイアウト

en: Appearance
ja: 外観

en: Show layout as:
ja: レイアウトの表示:

en: image
ja: 画像

en: text
ja: 文字

en: system
ja: システム

en: Layout name:
ja: レイアウト名:

en: country
ja: 国

en: language
ja: 言語

en: Widget size:
ja: ウィジットサイズ:

en: Caps Lock indicator:
ja: Caps Lock インジケーター:

en: Show notifications on layout change:
ja: レイアウト変更時に通知を表示:

en: Tooltip icon:
ja: ツールチップアイコン:

en: Behavior
ja: 振る舞い

en: Manage layout:
ja: レイアウトの管理:

en: globally
ja: システム全体

en: per window
ja: ウィンドウ毎

en: per application
ja: アプリケーション毎

en: Keyboard Layouts Plugin
ja: キーボードレイアウトプラグイン

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
ja: 複数のキーボードレイアウトを構成し、使うことを許可する。

en: Keyboard settings
ja: キーボード設定

en: Keyboard layout changed
ja: キーボードレイアウトが変更されました

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
ja: キーボードレイアウトのセットアップと切替用プラグインです。
