Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: This option is not available for current layout style
kk: Бұл опция ағымдағы жайма стилі үшін қолжетерсіз

en: Keyboard Layouts
kk: Пернетақта жаймалары

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Show layout as:
kk: Жайманы қалайша көрсету:

en: image
kk: сурет

en: text
kk: мәтін

en: system
kk: жүйе

en: Layout name:
kk: Жайма атауы:

en: country
kk: ел

en: language
kk: тіл

en: Widget size:
kk: Виджет өлшемі:

en: Caps Lock indicator:
kk: Caps Lock индикаторы:

en: Tooltip icon:
kk: Қалқымалы таңбаша:

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Manage layout:
kk: Жайманы орнату:

en: globally
kk: глобалды

en: per window
kk: әр терезе үшін

en: per application
kk: әр қолданба үшін

en: Keyboard Layouts Plugin
kk: Пернетақта жаймалары плагині

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
kk: Сізге көптеген пернетақта жаймаларын баптау мен қолдануға көмектеседі.

en: Keyboard settings
kk: Пернетақта баптаулары

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
kk: Пернетақта жаймаларын орнату мен ауыстыру плагині
