Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Keyboard Layouts
lv: Klaviatūras izkārtojumi

en: Appearance
lv: Izskats

en: Show layout as:
lv: Rādīt izkārtojumu, kā:

en: image
lv: attēlu

en: text
lv: tekstu

en: Manage layout:
lv: Pārvaldīt izkārtojumu

en: globally
lv: globāli

en: per window
lv: pa logam

en: per application
lv: pa aplikācijai

en: Keyboard Layouts Plugin
lv: Klaviatūras izkārtojuma spraudnis

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
lv: Ļauj konfigurēt un izmantot vairākus klaviatūru izkārtojumus

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
lv: Klaviatūras izkārtojuma uzstādījumi un pārslēgšanas spraudnis
