Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: This option is not available for current layout style
ms: Pilihan ini tidak tersedia untuk gaya bentangan semasa

en: Keyboard Layouts
ms: Bentangan Papan Kekunci

en: Appearance
ms: Penampilan

en: Show layout as:
ms: Tunjuk bentangan sebagai:

en: image
ms: imej

en: text
ms: teks

en: system
ms: sistem

en: Layout name:
ms: Nama bentangan:

en: country
ms: negara

en: language
ms: bahasa

en: Widget size:
ms: Saiz widjet:

en: Caps Lock indicator:
ms: Penunjuk Caps Lock:

en: Tooltip icon:
ms: Ikon tip alat:

en: Behavior
ms: Kelakuan

en: Manage layout:
ms: Urus bentangan:

en: globally
ms: secara sejagat

en: per window
ms: per tetingkap

en: per application
ms: per aplikasi

en: Keyboard Layouts Plugin
ms: Pemalam Bentangan Papan Kekunci

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
ms: Membolehkan anda konfigur dan guna bentangan papan kekunci berbilang

en: Keyboard settings
ms: Tetapan papan kekunci

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
ms: Pemalam persediaan bentangan dan pertukaran papan kekunci
