Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (23 entries)

en: This option is not available for current layout style
nb: Denne innstillingen er ikke tilgjengelig for den gjeldende utformingen

en: Keyboard Layouts
nb: Tastaturutforming

en: Appearance
nb: Utseende

en: Show layout as:
nb: Vis utforming som:

en: image
nb: bilde

en: text
nb: tekst

en: Layout name:
nb: Utformingsnavn:

en: country
nb: land

en: language
nb: språk

en: Widget size:
nb: Miniprogrammets størrelse:

en: Caps Lock indicator:
nb: Caps Lock-indikator:

en: Show notifications on layout change:
nb: Vis merknader når utformingen endres:

en: Tooltip icon:
nb: Ikon for hjelpeboble:

en: Behavior
nb: Oppførsel

en: Manage layout:
nb: Behandle utforming:

en: globally
nb: globalt

en: per window
nb: per vindu

en: per application
nb: per program

en: Keyboard Layouts Plugin
nb: Tastauroppsetts-tillegg

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
nb: Lar deg sette opp og bruke flerfoldige tastaturoppsett.

en: Keyboard settings
nb: Tastaturinnstillinger

en: Keyboard layout changed
nb: Tastaturutformingen ble endret

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
nb: Tillegg for tastaturoppsett og veksling derav
