Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: This option is not available for current layout style
nl: Deze optie is niet beschikbaar voor de huidige indelingsstijl

en: Keyboard Layouts
nl: Toetsenbordindelingen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Show layout as:
nl: Toon indeling als:

en: image
nl: afbeelding

en: text
nl: tekst

en: system
nl: systeem

en: Layout name:
nl: Naam van vormgeving:

en: country
nl: land

en: language
nl: taal

en: Widget size:
nl: Naam van minitoepassing:

en: Caps Lock indicator:
nl: Caps Lock-indicatie:

en: Show notifications on layout change:
nl: Meldingen tonen bij indelingswijzigingen:

en: Tooltip icon:
nl: Pictogram voor gereedschaptip:

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Manage layout:
nl: Indeling beheren:

en: globally
nl: systeembreed

en: per window
nl: per venster

en: per application
nl: per toepassing

en: Keyboard Layouts Plugin
nl: Toetsenbordindelingen-invoegsel

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
nl: Stelt u in staat om meerdere toetsenbordindelingen in te stellen en te gebruiken.

en: Keyboard settings
nl: Toetsenbordindelingen

en: Keyboard layout changed
nl: Toetsenbordindeling gewijzigd

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
nl: Invoegsel voor het instellen en veranderen van toetsenbordindelingen
