Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Keyboard Layouts
oc: Disposicions del clavièr

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Show layout as:
oc: Afichar la disposicion en tant que :

en: image
oc: imatge

en: text
oc: tèxte

en: country
oc: país

en: language
oc: lenga

en: Manage layout:
oc: Gerir la disposicion :

en: globally
oc: globalament

en: per window
oc: per fenèstra

en: per application
oc: per aplicacion

en: Keyboard Layouts Plugin
oc: Empeuton de disposicion del clavièr

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
oc: Permet l'utilizacion de mantuna disposicions del clavièr.

en: Keyboard settings
oc: Paramètres del clavièr

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
oc: Empeuton de disposicion del clavièr e de son cambiament
