Xfce Panel Plugins - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Keyboard Layouts
ro: Aranjamente de tastatură

en: Appearance
ro: Aspect

en: Show layout as:
ro: Arată aranjamentul ca:

en: image
ro: imagine

en: Manage layout:
ro: Gestionare aranjamente:

en: globally
ro: global

en: per window
ro: per fereastră

en: per application
ro: per aplicație

en: Keyboard Layouts Plugin
ro: Modul pentru aranjamente de tastatură

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
ro: Permite configurarea și utilizarea mai multor aranjamente de tastatură.

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
ro: Modul pentru opțiunile aranjamentelor de tastatură
