Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: This option is not available for current layout style
sk: Táto voľba nie je dostupná pre aktuálny štýl rozloženia

en: Keyboard Layouts
sk: Rozloženie klávesnice

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Show layout as:
sk: Zobraziť rozloženie ako:

en: image
sk: obrázok

en: system
sk: systémový

en: Layout name:
sk: Názov rozloženia:

en: country
sk: krajina

en: language
sk: jazyk

en: Widget size:
sk: Veľkosť miniaplikácie:

en: Caps Lock indicator:
sk: Indikátor funkcie Caps Lock:

en: Show notifications on layout change:
sk: Zobraziť upozornenia pri zmene rozloženia:

en: Tooltip icon:
sk: Ikona tipu:

en: Behavior
sk: Správanie

en: Manage layout:
sk: Spravovať rozloženie:

en: globally
sk: globálne

en: per window
sk: pre jednotlivé okná

en: per application
sk: pre jednotlivé aplikácie

en: Keyboard Layouts Plugin
sk: Prepínač rozloženia klávesnice

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
sk: Umožňuje konfigurovať a používať viac rozložení klávesnice.

en: Keyboard settings
sk: Nastavenia klávesnice

en: Keyboard layout changed
sk: Rozloženie klávesnice zmenené

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
sk: Nastavuje a prepína rozloženie klávesnice
