Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: This option is not available for current layout style
sl: Ta možnost ni na voljo za trenutni razpored tipk

en: Keyboard Layouts
sl: Razporedi tipk

en: Appearance
sl: Videz

en: Show layout as:
sl: Pokaži razpored kot:

en: image
sl: sliko

en: text
sl: besedilo

en: system
sl: sistemsko

en: Layout name:
sl: Ime razporeda

en: country
sl: država

en: language
sl: jezik

en: Widget size:
sl: Velikost vstavka:

en: Caps Lock indicator:
sl: Indikator tipke Caps Lock:

en: Show notifications on layout change:
sl: Pokaži obvestila ob spremembi postavitve:

en: Tooltip icon:
sl: Ikona orodnega namiga:

en: Behavior
sl: Obnašanje

en: Manage layout:
sl: Urejanje razporeda:

en: globally
sl: globalno

en: per window
sl: za vsako okno posebej

en: per application
sl: za vsak program posebej

en: Keyboard Layouts Plugin
sl: Vitčnik za razporede tipk

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
sl: Omogoča prilagajanje in preklapljanje med različnimi razporedi tipk.

en: Keyboard settings
sl: Nastavitve tipkovnice

en: Keyboard layout changed
sl: Postavitev tipk spremenjena

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
sl: Prilagoditev / preklapljanje razporeda tipk
