Xfce Panel Plugins - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: This option is not available for current layout style
sq: Kjo mundësi s’është e passhme për stilin e tanishëm të skemës

en: Keyboard Layouts
sq: Skema Tastiere

en: Appearance
sq: Dukje

en: Show layout as:
sq: Shfaq skemë si:

en: image
sq: figurë

en: text
sq: tekst

en: system
sq: sistem

en: Layout name:
sq: Emër skeme:

en: country
sq: vend

en: language
sq: gjuhë

en: Widget size:
sq: Madhësi widget-i:

en: Caps Lock indicator:
sq: Indikator për Kyçje të Mëdhash:

en: Show notifications on layout change:
sq: Shfaq njoftime mbi ndryshim skeme:

en: Tooltip icon:
sq: Ikonë ndihmëze:

en: Behavior
sq: Sjellje

en: Manage layout:
sq: Administroni skemë:

en: globally
sq: globalisht

en: per window
sq: për dritare

en: per application
sq: për aplikacion

en: Keyboard Layouts Plugin
sq: Shtojcë Skemash Tastiere

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
sq: Ju lejon të formësoni dhe përdorni shumë skema tastiere njëherësh.

en: Keyboard settings
sq: Rregullime tastiere

en: Keyboard layout changed
sq: Ndryshoi skemë tastiere

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
sq: Shtojcë rregullimi dhe këmbimi skemash tastiere
