Xfce Panel Plugins - en to th translation catalogue (22 entries)

en: This option is not available for current layout style
th: ไม่มีตัวเลือกนี้สำหรับผังแป้นพิมพ์รูปแบบปัจจุบัน

en: Keyboard Layouts
th: ผังแป้นพิมพ์

en: Appearance
th: รูปปรากฏ

en: Show layout as:
th: วิธีแสดงผัง:

en: image
th: รูปภาพ

en: text
th: ข้อความ

en: system
th: ระบบ

en: Layout name:
th: ชื่อผัง:

en: country
th: ประเทศ

en: language
th: ภาษา

en: Widget size:
th: ขนาดวิดเจ็ต:

en: Caps Lock indicator:
th: ตัวบ่งชี้ปุ่ม Caps Lock:

en: Tooltip icon:
th: ไอคอนในคำแนะนำเครื่องมือ:

en: Behavior
th: พฤติกรรม

en: Manage layout:
th: จัดการผัง:

en: globally
th: ทั่วทั้งเดสก์ท็อป

en: per window
th: รายหน้าต่าง

en: per application
th: รายโปรแกรม

en: Keyboard Layouts Plugin
th: ปลั๊กอินผังแป้นพิมพ์

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
th: ช่วยคุณตั้งค่าและใช้ผังแป้นพิมพ์หลายผัง

en: Keyboard settings
th: ตั้งค่าแป้นพิมพ์

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
th: ปลั๊กอินตั้งค่าและสลับผังแป้นพิมพ์
