Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: This option is not available for current layout style
uk: Цей параметр не доступний для поточного стилю розкладки

en: Keyboard Layouts
uk: Розкладки клавіатури

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Show layout as:
uk: Показувати розкладки як:

en: image
uk: малюнок

en: text
uk: текст

en: system
uk: система

en: Layout name:
uk: Назва розкладки:

en: country
uk: країна

en: language
uk: мова

en: Widget size:
uk: Розмір віджета:

en: Caps Lock indicator:
uk: Індикатор Caps Lock:

en: Show notifications on layout change:
uk: Показувати сповіщення про зміну макета:

en: Tooltip icon:
uk: Значок вигулькної допомоги:

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Manage layout:
uk: Керувати розкладками:

en: globally
uk: глобально

en: per window
uk: для вікна

en: per application
uk: для програми

en: Keyboard Layouts Plugin
uk: Втулка Розкладки клавіатури

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
uk: Дозволяє Вам налаштувати і використовувати кілька розкладок клавіатури.

en: Keyboard settings
uk: Налаштування клавіатури

en: Keyboard layout changed
uk: Змінена розкладка клавіатури

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
uk: Втулка для налаштування та перемикання розкладок клавіатури
