Xfce Panel Plugins - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: This option is not available for current layout style
ka: განლაგების მიმდინარე სტილისთვის ეს ვარიანტი მიუწვდომელია

en: Keyboard Layouts
ka: კლავიატურის განლაგებები

en: Appearance
ka: გარეგნობა

en: Show layout as:
ka: განლაგების ჩვენება, როგორც:

en: image
ka: გამოსახულება

en: text
ka: ტექსტი

en: system
ka: სისტემა

en: Layout name:
ka: განლაგების სახელი:

en: country
ka: ქვეყანა

en: language
ka: ენა

en: Tooltip icon:
ka: მინიშნების ხატულა:

en: Behavior
ka: ქცევა

en: Manage layout:
ka: განლაგების მართვა:

en: globally
ka: გლობალურად

en: per window
ka: სათითაო ფანჯარა

en: per application
ka: სათითაო პროგრამა

en: Keyboard Layouts Plugin
ka: კლავიატურის განლაგებების მოდული

en: Keyboard settings
ka: კლავიატურის პარამეტრები
