Xfce Panel Plugins - en to uz@Latn translation catalogue (12 entries)

en: Keyboard Layouts
uz@Latn: Klaviatura joylashuvlari

en: Show layout as:
uz@Latn: Joylashuvni quyidagicha ko'rsatish:

en: image
uz@Latn: tasvir

en: text
uz@Latn: matn

en: Manage layout:
uz@Latn: Joylashuvni boshqarish:

en: globally
uz@Latn: global

en: per window
uz@Latn: har bir oyna uchun

en: per application
uz@Latn: har bir dastur uchun

en: Keyboard Layouts Plugin
uz@Latn: Klaviatura joylashuvlari plagini

en: Allows you to configure and use multiple keyboard layouts.
uz@Latn: Bir nechta klaviatura joylashuvlarini sozlash va ulardan foydalanish imkonini beradi.

en: Keyboard settings
uz@Latn: Klaviatura sozlamalari

en: Keyboard layouts setup and switch plugin
uz@Latn: Klaviatura joylashuvlarini sozlash va o'zgartirish plagini
