Xfconf - en to ast translation catalogue (66 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
ast: Fallu al facer la llamada DBus ResetProperty

en: Unable to create configuration directory "%s"
ast: Nun pue crease'l direutoriu de configuración «%s»

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
ast: Permisu refugáu al modificar la propiedá «%s» na canal «%s»

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
ast: La propiedá «%s» nun esiste na canal «%s»

en: Unable to remove channel "%s": %s
ast: Nun pue desaniciase la canal «%s»: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
ast: Triba non válida pa <propiedá>: «%s»

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
ast: Nun pue procesase'l valor de la triba «%s» de «%s»

en: The type attribute of <value> cannot be an array
ast: La triba d'atributu de <valor> nun pue ser un vector

en: Invalid type for <value>: "%s"
ast: Triba non válida pa <valor>: «%s»

en: Channel "%s" does not exist
ast: La canal «%s» nun esiste

en: Unable to write channel "%s": %s
ast: Nun pue escribise la canal «%s»: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
ast: Nun pue alcontrase'l motor Xfconf de la triba «%s»

en: Property names must start with a '/' character
ast: Los nomes de propiedá tienen d'entamar col carauter '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
ast: L'elementu raigañu ('/') nun ye un nome de propiedá válidu

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
ast: Los nomes de propiedá namái puen incluyir carauteres ASCII A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' y '>', tamién '/' como separtador

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
ast: Los nomes de propiedá nun puen tener dos o más caráuteres '/' consecutivos

en: Property names cannot end with a '/' character
ast: Los nomes de propiedá nun puen finar col caráuter '/'

en: Channel name cannot be an empty string
ast: El nome de la canal nun pue ser una cadena balera

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
ast: Los nomes de canal namái puen incluyir los carauteres ASCII A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', y '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
ast: El nome de la propiedá namái pue tar baleru o «/» si s'especificó un reaniciu recursivu

en: Prints the xfconfd version.
ast: Imprenta la versión de xfconfd.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
ast: Motores de configuración a usar. El primer motor especificáu ábrese en mou llectura/escritura; los otros, en mou namái llectura.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
ast: Biforcar nel fondu dempués d'aniciar; namái útil pa propósitos de prueba

en: Xfce Configuration Daemon
ast: Degorriu de configuración de Xfce

en: Xfce configuration daemon
ast: Degorriu de configuración de Xfce

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
ast: Informe d'errores en http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
ast: Fallu al procesar les opciones: %s

en: No backends could be started
ast: Nun pudo aniciase dengún motor

en: set
ast: afitar

en: reset
ast: reaniciar

en: Version information
ast: Información de versión

en: The channel to query/modify
ast: La canal a consultar/modificar

en: The property to query/modify
ast: La propiedá a consultar/modificar

en: The new value to set for the property
ast: El nuevu valor a afitar pa la propiedá

en: List properties (or channels if -c is not specified)
ast: Llistar propiedaes (o canales si -c nun s'especifica)

en: Verbose output
ast: Salida detallada

en: Create a new property if it does not already exist
ast: Crear una nueva propiedá si entá nun esiste

en: Specify the property value type
ast: Especificar el tipu de valor de la propiedá

en: Reset property
ast: Reafitar propiedá

en: Recursive (use with -r)
ast: Recursivu (usar con -r)

en: Force array even if only one element
ast: Forciar como vector inclusu si namái hai un elementu

en: Invert an existing boolean property
ast: Invertir una propiedá boleana esistente

en: Monitor a channel for property changes
ast: Monitorizar una canal p'alcontrar cambeos de propiedaes

en: Failed to init libxfconf: %s
ast: Fallu al facer init a libxfconf: %s

en: - Xfconf commandline utility
ast: - Utilidá de comandos Xfconf

en: Option parsing failed: %s
ast: Fallu na aición d'analís: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
ast: Lequipu de desendolcu Xfce. Tolos drechos reservaos.

en: Please report bugs to <%s>.
ast: Por favor, informa de fallos a <%s>.

en: Channels:
ast: Canales:

en: No property specified
ast: Nun s'especificó la propiedá

en: --create and --reset options can not be used together
ast: les opciones --create y --reset nun puen usase xuntes

en: --create and --reset options can not be used together with --list
ast: Les opciones --create y --reset nun puen usase xuntes con --list

en: Start monitoring channel "%s":
ast: Entamar monitorizando la canal «%s»:

en: Failed to set property
ast: Fallu al afitar la propiedá

en: --toggle only works with boolean values
ast: --toggle namái furrulará con valores boleanos

en: (unknown)
ast: (desconocíu)

en: Value is an array with %d items:
ast: El valor ye una matriz con %d oxetos:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
ast: La propiedá «%s» nun esiste na canal «%s». Si se debería crease una propiedá nueva, usa la opción --create

en: When creating a new property, the value type must be specified
ast: Cuando se crea una propiedá nueva, tien d'especificase la triba del valor

en: Failed to get the existing type for the value
ast: Fallu al consiguir la triba esistente pal valor

en: Unable to determine the type of the value
ast: Nun pue determinase la triba del valor

en: A value type must be specified to change an array into a single value
ast: Tien d'especificase un valor pa camudar una matriz a un valor solu

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
ast: Nun pue convertise «%s» a la triba «%s»

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
ast: Hai %d valores nuevos, pero namái puen determinase %d tribes

en: Unable to determine type of value at index %d
ast: Nun pue determinase la triba del valor nel índiz %d

en: Channel "%s" contains no properties
ast: La canal «%s» nun contién propiedaes
