Xfconf - en to be translation catalogue (66 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
be: Не атрымалася выканаць ResetProperty праз DBus

en: Unable to create configuration directory "%s"
be: Не атрымалася стварыць каталог канфігурацыі "%s"

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
be: Няма правоў на змену ўласцівасці "%s" канала "%s"

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
be: Уласцівасць "%s" не існуе на канале "%s"

en: Unable to remove channel "%s": %s
be: Не атрымалася выдаліць канал "%s": %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
be: Хібны тып для <property>: "%s"

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
be: Не атрымалася разабраць значэнне тыпу "%s" з "%s"

en: The type attribute of <value> cannot be an array
be: Тып атрыбута <value> не можа з'яўляцца масівам

en: Invalid type for <value>: "%s"
be: Хібны тып для <value>: "%s"

en: Channel "%s" does not exist
be: Канал "%s" не існуе

en: Unable to write channel "%s": %s
be: Не атрымалася запісаць канал "%s": %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
be: Не атрымалася знайсці рухавік Xfconf тыпу "%s"

en: Property names must start with a '/' character
be: Назвы ўласцівасцей мусяць пачынацца з '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
be: Элемент root ('/') не з'яўляецца правільнай назвай уласцівасці

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
be: Назвы ўласцівасцей могуць складацца толькі са знакаў A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' і '/' як падзяляльніка

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
be: У назвах уласцівасцей не могуць змяшчацца два альбо больш паслядоўных сімвала '/'

en: Property names cannot end with a '/' character
be: Назвы ўласцівасцей не могуць завяршацца сімвалам '/'

en: Channel name cannot be an empty string
be: Назва канала не можа быць пустым радком

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
be: Назвы каналаў могуць складацца толькі са знакаў ASCII A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
be: Назва ўласцівасці можа быць пустой альбо "/", калі была скінута рэкурсіўна

en: Prints the xfconfd version.
be: Паказаць версію xfconfd.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
be: Рухавік канфігурацыі для выкарыстання. Першы вызначаны рухавік адкрыты для чытання/запісу; астатнія толькі для чытання.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
be: Выконваць у фоне пасля запуску; карысна толькі для тэстаў

en: Xfce Configuration Daemon
be: Дэман канфігурацыі Xfce

en: Xfce configuration daemon
be: Дэман канфігурацыі Xfce

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
be: Паведамляйце пра хібы на http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
be: Падчас разбору параметра адбылася памылка: %s

en: GType transformation failed "%s"
be: Не атрымалася пераўтварыць GType "%s"

en: No backends could be started
be: Не атрымалася запусціць рухавік

en: set
be: вызначыць

en: reset
be: скінуць

en: Version information
be: Інфармацыя пра версію

en: The channel to query/modify
be: Канал запыту/змены

en: The property to query/modify
be: Уласцівасць запыту/змены

en: The new value to set for the property
be: Новае значэнне, вызначанае для ўласцівасці

en: List properties (or channels if -c is not specified)
be: Спіс уласцівасцей (альбо каналаў, калі не вызначана -c)

en: Create a new property if it does not already exist
be: Стварыць новую ўласцівасць, калі яна не існуе

en: Specify the property value type
be: Вызначыць тып значэння ўласцівасці

en: Reset property
be: Скінуць уласцівасць

en: Recursive (use with -r)
be: Рэкурсіўна (выкарыстоўваць з -r)

en: Force array even if only one element
be: Выкарыстоўваць масіў нават калі ён складаецца толькі з аднаго элемента

en: Invert an existing boolean property
be: Змяніць існую лагічную ўласцівасць

en: Monitor a channel for property changes
be: Сачыць за зменамі ўласцівасцей каналу

en: - Xfconf commandline utility
be: - Утыліта загаднага радка Xfconf

en: Option parsing failed: %s
be: Не атрымалася разабраць параметр: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
be: Каманда распрацоўкі Xfce. Усе правы абароненыя.

en: Please report bugs to <%s>.
be: Калі ласка, паведамляйце пра памылкі на <%s>.

en: No property specified
be: Уласцівасць не вызначаная

en: --create and --reset options can not be used together
be: параметры --create і --reset немагчыма ўжыць разам

en: --create and --reset options can not be used together with --list
be: параметры --create і --reset немагчыма ўжыць разам з --list

en: Failed to init libxfconf: %s
be: Не атрымалася ініцыялізаваць libxfconf: %s

en: Channels:
be: Каналаў:

en: Start monitoring channel "%s":
be: Пачаць сачыць за каналам "%s":

en: Failed to set property
be: Не атрымалася вызначыць уласцівасць

en: --toggle only works with boolean values
be: --toggle працуе толькі з лагічнымі велічынямі

en: (unknown)
be: (невядома)

en: Value is an array with %d items:
be: Значэнне з'яўляецца масівам з %d элементамі:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
be: Уласцівасць "%s" не існуе на канале "%s". Выкарыстайце --create для стварэння новай уласцівасці

en: When creating a new property, the value type must be specified
be: Падчас стварэння новай уласцівасці неабходна вызначыць значэнне тыпу

en: Failed to get the existing type for the value
be: Немагчыма атрымаць існы тып

en: Unable to determine the type of the value
be: Не атрымалася вызначыць тып значэння

en: A value type must be specified to change an array into a single value
be: Для пераўтварэння ў адзінае значэнне неабходна вызначыць тып

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
be: Не атрымалася пераўтварыць "%s" у "%s"

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
be: Ёсць %d новых значэнняў, але вызначана можа быць толькі %d тыпаў

en: Unable to determine type of value at index %d
be: Не атрымалася вызначыць тып значэння ў індэксе %d

en: Channel "%s" contains no properties
be: У канала "%s" няма ўласцівасцей
