Xfconf - en to cs translation catalogue (66 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
cs: Volání DBus ResetProperty se nezdařilo

en: Unable to create configuration directory "%s"
cs: Nedaří se vytvořit složku s nastaveními „%s“

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
cs: Přístup při změně vlastnosti „%s“ na kanálu „%s“ byl zamítnut

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
cs: Vlastnost „%s“ na kanálu „%s“ neexistuje

en: Unable to remove channel "%s": %s
cs: Nelze vyjmout kanál „%s“: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
cs: Neplatný typ pro <property>: „%s“

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
cs: Nelze zpracovat hodnoty typu „%s“ z „%s“

en: The type attribute of <value> cannot be an array
cs: Typ atributu <hodnota> nemůže být pole

en: Invalid type for <value>: "%s"
cs: Neplatný typ pro <value>: „%s“

en: Channel "%s" does not exist
cs: Kanál „%s“ neexistuje

en: Unable to write channel "%s": %s
cs: Nelze zapsat kanál „%s“: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
cs: Nedaří se nalézt podpůrnou vrstvu služby Xfconf typu „%s“

en: Property names must start with a '/' character
cs: Je třeba, aby názvy vlastností začínaly na znak „/“ (dopředné lomítko)

en: The root element ('/') is not a valid property name
cs: Kořenový element ('/') není platným názvem vlastnosti

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
cs: Názvy vlastností mohou obsahovat pouze znaky ASCII A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' a '>', a znak '/' jako oddělovač

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
cs: Názvy vlastností nemohou obsahovat dva nebo více po sobě jdoucích znaků '/

en: Property names cannot end with a '/' character
cs: Názvy vlastností nemohou končit znakem „/“

en: Channel name cannot be an empty string
cs: Název kanálu nemůže být prázdný řetězec

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
cs: Názvy kanálů mohou obsahovat pouze znaky kódování ASCII A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', a '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
cs: Název vlastnosti může být prázdný, nebo „/“ pouze pokud byl specifikován rekurzivní reset

en: Prints the xfconfd version.
cs: Zobrazí verzi xfconfd.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
cs: Konfigurovat backendy pro použití. První zadaný backend je otevřen pro čtení a zápis, ostatní pouze pro čtení.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
cs: Po spuštění přenést proces na pozadí; tato volba je užitečná pouze pro testování

en: Xfce Configuration Daemon
cs: Proces služby nastavení Xfce

en: Xfce configuration daemon
cs: Proces služby nastavení Xfce

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
cs: Chyby hlaste na http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
cs: Chyba při zpracování voleb: %s

en: GType transformation failed "%s"
cs: Transformace GType se nezdařila „%s“

en: No backends could be started
cs: Nemohly být spuštěny žádné backendy

en: set
cs: nastavit

en: reset
cs: obnovit

en: Version information
cs: Informace o verzi

en: The channel to query/modify
cs: Kanál pro zaslání dotazu nebo modifikaci

en: The property to query/modify
cs: Vlastnost pro zaslání dotazu nebo modifikaci

en: The new value to set for the property
cs: Nová hodnota pro nastavení vlastnosti

en: List properties (or channels if -c is not specified)
cs: Seznam vlastností (nebo kanálů, pokud není zadán parametr -c)

en: Create a new property if it does not already exist
cs: Vytvoří novou vlastnost, pokud již neexistuje

en: Specify the property value type
cs: Specifikovat typ hodnoty vlastnosti

en: Reset property
cs: Resetovat vlastnost

en: Recursive (use with -r)
cs: Rekurzivně (použijte s parametrem -r)

en: Force array even if only one element
cs: Vynutit pole pouze v případě jednoho prvku

en: Invert an existing boolean property
cs: Invertovat existující hodnotu typu boolean

en: Monitor a channel for property changes
cs: Sledovat změny vlastností kanálu

en: - Xfconf commandline utility
cs: - Nástroj příkazového řádku Xfconf

en: Option parsing failed: %s
cs: Zpracování přepínačů se nezdařilo: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
cs: Tým vývojářů prostředí Xfce. Všechna práva vyhrazena.

en: Please report bugs to <%s>.
cs: Chyby prosíme hlaste na <%s>.

en: No property specified
cs: Nespecifikována žádná vlastnost

en: --create and --reset options can not be used together
cs: přepínače --create a --reset není možné použít najednou

en: --create and --reset options can not be used together with --list
cs: přepínače --create a --reset není možné použít s přepínačem --list

en: Failed to init libxfconf: %s
cs: Inicializace konfigurátoru libxfconf se nezdařila: %s

en: Channels:
cs: Kanály:

en: Start monitoring channel "%s":
cs: Zahájit sledování kanálu „%s“:

en: Failed to set property
cs: Nastavení vlastnosti se nezdařilo

en: --toggle only works with boolean values
cs: přepínač --toggle pracuje pouze s hodnotami typu boolean

en: (unknown)
cs: (neznámý)

en: Value is an array with %d items:
cs: Hodnota je pole (počet položek: %d):

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
cs: Vlastnost „%s“ na kanálu „%s“ neexistuje. Pokud chcete vytvořit novou vlastnost, použijte volbu --create

en: When creating a new property, the value type must be specified
cs: Při vytváření nové vlastnosti je nutné specifikovat typ hodnoty

en: Failed to get the existing type for the value
cs: Získání typu pro hodnotu se nezdařilo

en: Unable to determine the type of the value
cs: Nelze určit typ hodnoty

en: A value type must be specified to change an array into a single value
cs: Pro změnu pole na hodnotu je nutné určit typ hodnoty

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
cs: Nedaří se převést „%s“ na typ „%s“

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
cs: Existuje %d nových hodnot, ale je možné určit pouze %d typů

en: Unable to determine type of value at index %d
cs: Nelze určit typ hodnoty na indexu %d

en: Channel "%s" contains no properties
cs: Kanál „%s“ neobsahuje žádné vlastnosti
