Xfconf - en to eu translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
eu: Huts ResetProperty DBus deia egitean

en: Unable to create configuration directory "%s"
eu: Ezin da "%s" konfigurazio direktorioa sortu

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
eu: Baimena  ukatua "%s" propietatea aldatzeko "%s" kanalean

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
eu: "%s" propietatea ez dago "%s" kanalean

en: Unable to remove channel "%s": %s
eu: Ezinda "%s" kanala kendu: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
eu: <propietate> mota baliogabea: "%s"

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
eu: Ezin da "%s" balioa "%s"-tik analizatu

en: The type attribute of <value> cannot be an array
eu: <balio> atributu mota ezin da array bat izan

en: Invalid type for <value>: "%s"
eu: <balio> mota baliogabea: "%s"

en: Channel "%s" does not exist
eu: Ez dago "%s" kanalik

en: Unable to write channel "%s": %s
eu: Ezin da "%s" kanalean idatzi: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
eu: Ezin da "%s" motako Xfconf interfazerik aurkitu

en: Property names must start with a '/' character
eu: Propietate izenak 'karaktereaz' ikurraz hasi behar dira

en: The root element ('/') is not a valid property name
eu: Erro elementua ('/') ez da baliozko propietate izen bat

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
eu: Propietate izenek A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' eta '>' ASCII karaktereak eta '/' bereizle gisa bakarrik eduki dezakete

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
eu: Propietate izenak ezin dut bi '/' karaktere edo jarraian gehiago izan

en: Property names cannot end with a '/' character
eu: Propietate izenak ezin dira '/'karaktereaz amaitu

en: Channel name cannot be an empty string
eu: Kanal izena ezin da kate huts bat izan

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
eu: Kanal izenek ASCII karakterea A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', eta '-' bakarrik eduki ditzake

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
eu: Propietate izena hutsa edo "/" bakarrik izan daiteke bakarrik berezarketa errekurtsibo bat zehaztu bada.

en: Prints the xfconfd version.
eu: xfconfd bertsio inprimatzen du

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
eu: Erabiliko den konfigurazio interfazea. Zehazten den lehen interfazea irakurketa/idazketa moduan irekiko da, besteak irakurketa soilekoan,

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
eu: Banandu atzeko planoan abiarazi hondoren; probetarako bakarrik erabilgarria

en: Xfce Configuration Daemon
eu: Xfce konfigurazio deabrua

en: Xfce configuration daemon
eu: Xfce konfigurazio deabrua

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
eu: Arazoen berri hemen: http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
eu: Errorea aukerak analizatzean: %s

en: GType transformation failed "%s"
eu: GType eraldaketak huts egin du "%s"

en: No backends could be started
eu: Ezin da interfazerik abiarazi

en: set
eu: ezarri

en: reset
eu: berrezarri

en: Version information
eu: Bertsio argibideak

en: The channel to query/modify
eu: Galdezkatu/eraldatzeko kanala

en: The property to query/modify
eu: Galdezkatu/eraldatzeko propietatea

en: The new value to set for the property
eu: Propietatearentzat ezarritako balio berria

en: List properties (or channels if -c is not specified)
eu: Zerrendatu propietateak (edo kanalak -c zehazten ez bada)

en: Print property and value in combination with -l or -m
eu: Propietatea eta balio inprimatu -l edo -m konbinazioarekin

en: Create a new property if it does not already exist
eu: Sortu propietate berri bat berau ez bada existitzen

en: Specify the property value type
eu: Zehatu propietate balio mota

en: Reset property
eu: Berezarri propietatea

en: Recursive (use with -r)
eu: Errekurtsiboa (-r-rekin erabili)

en: Force array even if only one element
eu: Behartu array nahiz elementu bakarra izan

en: Invert an existing boolean property
eu: Alderanztu dagoen propietate boolearra

en: Monitor a channel for property changes
eu: Monitorizatu kanal bat propietate aldaketa bila

en: - Xfconf commandline utility
eu: - Xfconf komando-lerro lanabesa

en: Option parsing failed: %s
eu: Aukera analisiak huts egin du: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
eu: Xfce garapen taldea. Eskubide guztiak erreserbaturik

en: Please report bugs to <%s>.
eu: Mesedez programa-erroren berri eman: <%s>.

en: No property specified
eu: Ez da propietatea zehaztu

en: --create and --reset options can not be used together
eu: --create eta --reset aukerak ezin dira batera erabili

en: --create and --reset options can not be used together with --list
eu: --create eta --reset aukerak ezin dira --list-ekin batera erabili

en: Failed to init libxfconf: %s
eu: Huts libxfconf abiaraztean: %s

en: Channels:
eu: Kateak:

en: Start monitoring channel "%s":
eu: Hasi "%s" kanala monitorizatzen:

en: Failed to set property
eu: Huts propietatea ezartzean

en: --toggle only works with boolean values
eu: --toggle balio boolearrekin bakarrik erabili daiteke

en: (unknown)
eu: (ezezaguna)

en: Value is an array with %d items:
eu: Balioa %d elementu dituen array bat da:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
eu: Ez dago "%s" propietaterik "%s" kanalean. Propietate berri bat
     sortu nahi baduzu, --create aukera erabili

en: When creating a new property, the value type must be specified
eu: Propietate berri bat sortzean balio mota zehaztu behar duzu

en: Failed to get the existing type for the value
eu: Huts balioaren motak eskuratzerakoan

en: Unable to determine the type of the value
eu: Ezin da jakin balioaren mota

en: A value type must be specified to change an array into a single value
eu: Balio mota bar zehaztu behar duzu, array bat balio soil batetara bihurtzeko

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
eu: Ezin da"%s" "%s" motara bihurtu

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
eu: %d balio berri ditu, baina %d mota bakarrik antzeman daitezke

en: Unable to determine type of value at index %d
eu: Ezin da %d indizeko balioaren mota antzeman

en: Channel "%s" contains no properties
eu: '%s' kanalak ez du propietaterik
