Xfconf - en to gl translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
gl: Produciuse un fallo ao chamar a ResetProperty de DBus

en: Unable to create configuration directory "%s"
gl: Non se puido crear o cartafol de configuración «%s»

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
gl: Denegouse o permiso para modificar a propiedade «%s» da canle «%s»

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
gl: A propiedade «%s» non existe na canle «%s»

en: Unable to remove channel "%s": %s
gl: Non é posíbel eliminar a canle «%s»: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
gl: <property> ten un tipo incorrecto: «%s»

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
gl: Non se puido analizar o valor de tipo «%s» de «%s»

en: The type attribute of <value> cannot be an array
gl: O atributo de tipo de <value> non pode ser unha matriz

en: Invalid type for <value>: "%s"
gl: <value> ten un tipo incorrecto: «%s»

en: Channel "%s" does not exist
gl: A canle «%s» non existe

en: Unable to write channel "%s": %s
gl: Non é posíbel escribir na canle «%s»: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
gl: Non se puido atopar a infraestrutura de Xfconf de tipo «%s»

en: Property names must start with a '/' character
gl: Os nomes das propiedades deben comezar cun caracter '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
gl: O elemento raíz ('/') non é un nome de propiedade válido

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
gl: Os nomes de propiedades só poden incluír os caracteres ASCII A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' e '>', así como '/' como separador

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
gl: Os nomes das propiedades non poden ter dous ou máis caracteres '/' seguidos

en: Property names cannot end with a '/' character
gl: Os nomes de propiedades non poden rematar co caracter '/'

en: Channel name cannot be an empty string
gl: O nome da canle non pode estar baleiro

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
gl: Os nomes das canles só poden incluír os caracteres ASCII A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', e '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
gl: O nome da propiedade só pode estar baleiro ou ser "/" se se especificou un restablecemento recursivo

en: Prints the xfconfd version.
gl: Amosa a versión de xfconfd.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
gl: Infraestruturas de configuración a usar. O primeiro motor especificado ábrese en modo lectura/escritura; os outros en só lectura.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
gl: Facer fork ao segundo plano despois de iniciar: só é útil para facer probas

en: Xfce Configuration Daemon
gl: Daemon de configuración de Xfce

en: Xfce configuration daemon
gl: Daemon de configuración de Xfce

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
gl: Comunique os fallos en http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
gl: Produciuse un fallo ao analizar as opcións: %s

en: GType transformation failed "%s"
gl: Fallou a transformación de GType «%s»

en: No backends could be started
gl: Non se puido iniciar ningunha infraestrutura

en: set
gl: definir

en: reset
gl: restaurar

en: Version information
gl: Información da versión

en: The channel to query/modify
gl: A canle a consultar/modificar

en: The property to query/modify
gl: A propiedade a consultar/modificar

en: The new value to set for the property
gl: O novo valor definido para a propiedade

en: List properties (or channels if -c is not specified)
gl: Listar as propiedades (ou as canles se non se especifica -c)

en: Print property and value in combination with -l or -m
gl: Imprimir a propiedade e o valor en combinación con -l ou -m

en: Create a new property if it does not already exist
gl: Crear unha nova propiedade se esta non existe

en: Specify the property value type
gl: Especifique o valor do tipo da propiedade

en: Reset property
gl: Restablecer a propiedade

en: Recursive (use with -r)
gl: Recursivo (usar con -r)

en: Force array even if only one element
gl: Forzar que sexa unha matriz incluso se só ten un elemento

en: Invert an existing boolean property
gl: Inverter unha propiedade booleana existente

en: Monitor a channel for property changes
gl: Monitorizar os cambios nas propiedades dunha canle

en: - Xfconf commandline utility
gl: - Utilidade de liña de ordes de Xfconf

en: Option parsing failed: %s
gl: Produciuse un fallo ao analizar a opción: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
gl: O equipo de desenvolvemento de Xfce. Todos os dereitos reservados.

en: Please report bugs to <%s>.
gl: Comunique os fallos a <%s>.

en: No property specified
gl: Non se especificou ningunha propiedade

en: --create and --reset options can not be used together
gl: As opcións --create e --reset non se poden usar xuntas

en: --create and --reset options can not be used together with --list
gl: As opcións --create e --reset non se poden usar con --list

en: Failed to init libxfconf: %s
gl: Produciuse un fallo ao iniciar libxfconf: %s

en: Channels:
gl: Canles:

en: Start monitoring channel "%s":
gl: Iniciar a canle de monitorización «%s»:

en: Failed to set property
gl: Produciuse un fallo ao definir a propiedade

en: --toggle only works with boolean values
gl: --toggle só funciona con valores booleanos

en: (unknown)
gl: (descoñecido)

en: Value is an array with %d items:
gl: O valor é unha matriz con %d elementos:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
gl: A propiedade «%s» non existe na canle «%s». Se se debe crearse unha nova propiedade use a opción --create

en: When creating a new property, the value type must be specified
gl: Cando se crea unha nova propiedade débese especificar o tipo do valor

en: Failed to get the existing type for the value
gl: Non se puido obter o tipo do valor

en: Unable to determine the type of the value
gl: Non se puido determinar o tipo do valor

en: A value type must be specified to change an array into a single value
gl: Débese especificar un tipo de valor para converter unha matriz nun valor único

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
gl: Non se puido converter «%s» ao tipo «%s»

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
gl: Hai %d valores novos, pero só se poden determinar %d tipos

en: Unable to determine type of value at index %d
gl: Non se puido determinar o tipo do valor da posición %d

en: Channel "%s" contains no properties
gl: A canle «%s» non contén propiedades
