Xfconf - en to he translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
he: נכשל לבצע קריאת DBus של מאפיין אתחול

en: Unable to create configuration directory "%s"
he: לא ניתן ליצור ספריית תצורה "%s"

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
he: רשות נדחתה בעת שינוי מאפיין "%s" בערוץ "%s"

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
he: המאפיין "%s" לא קיים בערוץ "%s"

en: Unable to remove channel "%s": %s
he: לא יכול להסיר ערוץ "%s": %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
he: טיפוס לא חוקי עבור <property>: "%s"

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
he: לא יכול לנתח ערך של טיפוס "%s" מתוך "%s"

en: The type attribute of <value> cannot be an array
he: טיפוס אפיון של <value> לא יכול להיות מערך

en: Invalid type for <value>: "%s"
he: טיפוס לא חוקי עבור <value>: "%s"

en: Channel "%s" does not exist
he: ערוץ "%s" לא קיים

en: Unable to write channel "%s": %s
he: "%s": %s לא יכול לכתוב ערוץ

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
he: לא מסוגל למצוא מגשר עורפי Xfconf מטיפוס "%s"

en: Property names must start with a '/' character
he: שמות מאפיינים חייבים להתחיל עם תו '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
he: אלמנט השורש ('/') הוא לא שם מאפיין חוקי

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
he: שמות מאפיינים יכולים לכלול רק את תווי ASCII שהם A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}',  '<' ואת '>', '/' כמו כן כמפריד

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
he: שמות מאפיינים לא יכולים להיות בעלי שניים או יותר תווים רציפים '/'

en: Property names cannot end with a '/' character
he: שמות מאפיינים לא יכולים להסתיים עם תו '/'

en: Channel name cannot be an empty string
he: שם ערוץ לא יכול להיות מחרוזת ריקה

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
he: שמות ערוצים יכולים לכלול רק את תווי ASCII שהם A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', ואת '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
he: שם המאפיין יכול להיות רק ריק או "/" אם צוין אתחול רקורסיבי

en: Prints the xfconfd version.
he: מדפיס את גרסת xfconfd.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
he: אלמנטי הגדרה לשימוש. האלמנט המוגדר הראשון הוא נפתח לקריאה/כתיבה, האחרים, קריאה בלבד.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
he: פנה לרקע לאחר התחלה, שימושי רק למטרות בדיקה

en: Xfce Configuration Daemon
he: שדון תצורת Xfce

en: Xfce configuration daemon
he: שדון תצורת Xfce

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
he: דווח על באגים ל- http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
he: %s :שגיאה בניתוח אפשרויות

en: GType transformation failed "%s"
he: טרנספורמצית GType נכשלה "%s"

en: No backends could be started
he: אף אלמנט לא ניתן להפעלה

en: set
he: קבע

en: reset
he: אפס

en: Version information
he: מידע גרסה

en: The channel to query/modify
he: הערוץ לשאול/לשנות

en: The property to query/modify
he: התכונה לשאול/לשנות

en: The new value to set for the property
he: הערך החדש לקבוע עבור התכונה

en: List properties (or channels if -c is not specified)
he: הצג תכונות (או ערוצים אם c- לא מוגדר)

en: Print property and value in combination with -l or -m
he: מדפיס מאפיין וערך בשילוב עם -l או -m

en: Create a new property if it does not already exist
he: צור תכונה חדשה אם היא לא קיימת כבר

en: Specify the property value type
he: ציין את סוג ערך התכונה

en: Reset property
he: אתחל תכונה

en: Recursive (use with -r)
he: רקורסיבי (השתמש עם r-)

en: Force array even if only one element
he: אלץ מערך גם אם רק אלמנט אחד

en: Invert an existing boolean property
he: הפוך תכונה בוליאנית קיימת

en: Monitor a channel for property changes
he: עקוב אחר ערוץ לשינויים במאפיינים

en: - Xfconf commandline utility
he: עזר שורת פקודה Xfconf-

en: Option parsing failed: %s
he: %s :ניתוח אפשרות נכשל

en: The Xfce development team. All rights reserved.
he: קבוצת הפיתוח של Xfce. כל הזכויות שמורות.

en: Please report bugs to <%s>.
he: נא לדווח על באגים ל־<%s>.

en: No property specified
he: לא צוינו מאפיינים

en: --create and --reset options can not be used together
he: האפשרויות create-- ו- reset-- לא יכולות להיות בשימוש יחד

en: --create and --reset options can not be used together with --list
he: האפשרויות create-- ו- reset-- לא יכולות להיות בשימוש יחד עם list--

en: Failed to init libxfconf: %s
he: init libxfconf: %s נכשלה

en: Channels:
he: ערוצים:

en: Start monitoring channel "%s":
he: התחל לעקוב אחר ערוץ "%s":

en: Failed to set property
he: נכשל בהגדרת המאפיין

en: --toggle only works with boolean values
he: toggle-- עובד רק עם ערכים בוליאנים

en: (unknown)
he: (לא ידוע)

en: Value is an array with %d items:
he: ערך הוא מערך עם %d פריטים:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
he: המאפיין "%s" לא קיים בערוץ "%s". אם יש צורך במאפיין חדש, השתמש באפשרות create--

en: When creating a new property, the value type must be specified
he: בעת יצירת מאפיין חדש, חובה לציין את סוג הערך

en: Failed to get the existing type for the value
he: נכשלה השגת הסוג הקיים עבור הערך

en: Unable to determine the type of the value
he: לא יכול לקבוע את הטיפוס של הערך

en: A value type must be specified to change an array into a single value
he: חובה לציין טיפוס ערך כדי לשנות מערך לערך בודד

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
he: נכשלה המרת "%s" לסוג "%s"

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
he: ישנם %d ערכים חדשים, אבל נקבעו רק %d סוגים

en: Unable to determine type of value at index %d
he: לא יכול לקבוע טיפוס ערך באינדקס %d

en: Channel "%s" contains no properties
he: הערוץ "%s" לא מכיל מאפיינים
