Xfconf - en to hr translation catalogue (65 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
hr: Neuspjelo slanje ResetProperty DBus poziva

en: Unable to create configuration directory "%s"
hr: Nije moguće napraviti konfiguracijski direktorij "%s"

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
hr: Dozvola odbijena dok je mjenjano svojstvo "%s" na kanalu "%s"

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
hr: Svojstvo "%s" ne postoji na kanalu "%s"

en: Unable to remove channel "%s": %s
hr: Nije moguće ukloniti kanal "%s": %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
hr: Neispravni tip za <svojstvo>: "%s"

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
hr: Neuspjelo analiziranje vrijednosti tipa "%s" iz "%s"

en: The type attribute of <value> cannot be an array
hr: Tip atributa za <value> ne može biti niz

en: Invalid type for <value>: "%s"
hr: Pogrešna vrsta za <vrijednost>: "%s"

en: Channel "%s" does not exist
hr: Kanal "%s" ne postoji

en: Unable to write channel "%s": %s
hr: Nije moguće pisanje kanala "%s": %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
hr: Ne mogu pronaći Xfconf backend tipa "%s"

en: Property names must start with a '/' character
hr: Imena svojstava moraju počinjati sa znakom '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
hr: Korijenski element ('/') nije valjano ime svojstva

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
hr: Imena svojstava mogu sadržavati samo ASCII znakove A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', kao i '/' kao razdjelnik

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
hr: Imena svojstava ne mogu imati dva '/' znaka za redom

en: Property names cannot end with a '/' character
hr: Imena svojstava ne mogu završavati sa znakom '/'

en: Channel name cannot be an empty string
hr: Ime kanala ne može biti prazan string

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
hr: Imena kanala mogu uključivati samo ASCII znakove A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', i '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
hr: Ime svojstva može biti samo prazno ili "/" ako je specificiran rekurzivni reset

en: Prints the xfconfd version.
hr: Ispis xconfd verzije

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
hr: Konfiguracijski backend za upotrebu. Prvi backend je otvoreni čitaj/piši; ostali samo za čitanje.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
hr: Razdjeli u pozadinu nakon pokretanja; korisno samo u svrhu testiranja

en: Xfce Configuration Daemon
hr: Xfce konfiguracijski nadglednik

en: Xfce configuration daemon
hr: Xfce konfiguracijski nadglednik

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
hr: Prijavite probleme na  http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
hr: Greška pri analizi opcija: %s

en: No backends could be started
hr: Nijedan backend nije mogao biti pokrenut

en: set
hr: postavi

en: reset
hr: postavi ponovno

en: Version information
hr: Informacija o verziji

en: The channel to query/modify
hr: Kanal za upit/modifikaciju

en: The property to query/modify
hr: Svojstvo za upit/modifikaciju

en: The new value to set for the property
hr: Postaviti novu vrijednost za svojstvo

en: List properties (or channels if -c is not specified)
hr: Listaj svojstva (ili kanale ako -c nije određeno)

en: Create a new property if it does not already exist
hr: Napravi novo svojstvo ako već ne postoji

en: Specify the property value type
hr: Odredi tip vrijednosti svojstva

en: Reset property
hr: Ponovno postavi svojstvo

en: Recursive (use with -r)
hr: Rekurzivno (koristiti sa -r)

en: Force array even if only one element
hr: Forsiraj niz i ako postoji samo jedan element

en: Invert an existing boolean property
hr: Obrni binarno svojstvo

en: Monitor a channel for property changes
hr: Nadgledaj kanal radi promijene svojstva

en: - Xfconf commandline utility
hr: - Xfconf naredbeni alat

en: Option parsing failed: %s
hr: Neuspjelo analiziranje opcije: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
hr: Tim Xfce razvojni tim. Sva prava pridržana.

en: Please report bugs to <%s>.
hr: Prijavite problema na <%s>.

en: No property specified
hr: Nije određeno svojstvo

en: --create and --reset options can not be used together
hr: --create i --reset opcije ne mogu biti korištene zajedno

en: --create and --reset options can not be used together with --list
hr: --create i --reset opcije ne mogu biti korištene zajedno s --list

en: Failed to init libxfconf: %s
hr: Neuspjelo pokretanje libxfconf: %s

en: Channels:
hr: Kanali:

en: Start monitoring channel "%s":
hr: Započnite praćenje kanala "%s":

en: Failed to set property
hr: Neuspjelo postavljanje svojstva

en: --toggle only works with boolean values
hr: --toggle radi samo s boolean vrijednostima

en: (unknown)
hr: (nepoznato)

en: Value is an array with %d items:
hr: Vrijednost je niz s %d stavkama:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
hr: Svojstvo "%s" ne postoji na kanalu "%s".  Ako treba napraviti novo koristite opciju --create

en: When creating a new property, the value type must be specified
hr: Pri stvaranju novoga svojstva tip vrijednosti mora biti određen

en: Failed to get the existing type for the value
hr: Nije moguće odrediti tip vrijednosti

en: Unable to determine the type of the value
hr: Nije moguće odrediti tip vrijednosti

en: A value type must be specified to change an array into a single value
hr: Tip vrijednosti mora biti specificiran kako bi se niz pretvorio u jednu vrijednost

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
hr: Nije moguće pretvoriti "%s" u tip "%s"

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
hr: Postoje %d nove vrijednosti ali samo %d tipovi mogu biti određeni

en: Unable to determine type of value at index %d
hr: Nije moguće odrediti tip vrijednosti u indeksu %d

en: Channel "%s" contains no properties
hr: Kanal "%s" ne sadržava svojstva
