Xfconf - en to hu translation catalogue (66 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
hu: A ResetProperty D-Bus-hívás meghiúsult

en: Unable to create configuration directory "%s"
hu: Nem hozható létre a konfigurációs könyvtár („%s”)

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
hu: Hozzáférés megtagadva a tulajdonság („%s”) módosítása közben a csatornán („%s”)

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
hu: A tulajdonság („%s”) nem létezik a csatornán („%s”)

en: Unable to remove channel "%s": %s
hu: A csatorna („%s”) nem távolítható el: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
hu: Érvénytelen típus a <property> elemhez: „%s”

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
hu: Nem dolgozható fel a(z) „%s” típusú érték ebből: „%s”

en: The type attribute of <value> cannot be an array
hu: A <value> típus attribútuma nem lehet tömb

en: Invalid type for <value>: "%s"
hu: Érvénytelen típus a <value> elemhez: „%s”

en: Channel "%s" does not exist
hu: A csatorna („%s”) nem létezik

en: Unable to write channel "%s": %s
hu: Nem lehet írni a csatornába („%s”): %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
hu: Nem található „%s” típusú Xfconf háttérprogram

en: Property names must start with a '/' character
hu: A tulajdonságneveknek „/” karakterrel kell kezdődniük

en: The root element ('/') is not a valid property name
hu: A gyökérelem („/”) nem érvényes tulajdonságnév

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
hu: A tulajdonság nevek csak a következő ASCII karaktereket tartalmazhatják: A-Z, a-z, 0-9, „_”, „-”, „:”, „.”, „,”, „[”, „]”, „{”, „}”, „<” és „>”, valamint „/” mint elválasztó

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
hu: A tulajdonságnevekben nem lehet két vagy több egymást követő „/” karakter

en: Property names cannot end with a '/' character
hu: A tulajdonságnevek nem végződhetnek „/” karakterre

en: Channel name cannot be an empty string
hu: A csatorna neve nem lehet üres karakterlánc

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
hu: A csatornanevek csak az A-Z, a-z, 0-9, "{", "}", "|", "]", "[", ":", ",", ".", "_" és "-" ASCII karaktereket tartalmazhatják.

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
hu: A tulajdonságnév csak akkor lehet üres vagy „/”, ha rekurzív visszaállítás lett megadva

en: Prints the xfconfd version.
hu: Az xfconfd verziójának kiírása.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
hu: A használandó konfigurációs háttérprogram. Az elsőként megadott olvasásra és írásra, a többi csak olvasásra lesz megnyitva.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
hu: Indítás a háttérbe, csak tesztelési célokra hasznos

en: Xfce Configuration Daemon
hu: Xfce konfigurációs démon

en: Xfce configuration daemon
hu: Xfce konfigurációs démon

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
hu: A hibákat a http://bugs.xfce.org/ oldalon jelentse.

en: Error parsing options: %s
hu: Hiba a kapcsolók feldolgozásakor: %s

en: GType transformation failed "%s"
hu: A GType transzformáció meghiúsult: „%s”

en: No backends could be started
hu: Nem indíthatók háttérprogramok

en: set
hu: beállítás

en: reset
hu: visszaállítás

en: Version information
hu: Verzióinformációk

en: The channel to query/modify
hu: A lekérdezendő/módosítandó csatorna

en: The property to query/modify
hu: A lekérdezendő/módosítandó tulajdonság

en: The new value to set for the property
hu: A tulajdonságnak beállítandó új érték

en: List properties (or channels if -c is not specified)
hu: Tulajdonságok felsorolása (a -c hiányában a csatornáké)

en: Create a new property if it does not already exist
hu: Új tulajdonság létrehozása ha még nem létezik

en: Specify the property value type
hu: Adja meg a tulajdonságérték típusát

en: Reset property
hu: Tulajdonság visszaállítása

en: Recursive (use with -r)
hu: Rekurzív (használja a -r kapcsolóval)

en: Force array even if only one element
hu: Tömb kényszerítése egy elem esetén is

en: Invert an existing boolean property
hu: Meglévő logikai tulajdonság megfordítása

en: Monitor a channel for property changes
hu: Tulajdonságváltozások figyelése a csatornán

en: - Xfconf commandline utility
hu: - Xfconf parancssori segédprogram

en: Option parsing failed: %s
hu: A kapcsolófeldolgozás sikertelen: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
hu: Az Xfce fejlesztőcsapata. Minden jog fenntartva.

en: Please report bugs to <%s>.
hu: A hibákat ide jelentse: <%s>.

en: No property specified
hu: Nincs kiválasztva tulajdonság

en: --create and --reset options can not be used together
hu: a --create és --reset kapcsolók nem használhatók együtt

en: --create and --reset options can not be used together with --list
hu: a --create és --reset kapcsolók nem használhatók a --list kapcsolóval együtt

en: Failed to init libxfconf: %s
hu: A libxfconf előkészítése meghiúsult: %s

en: Channels:
hu: Csatornák:

en: Start monitoring channel "%s":
hu: „%s” csatorna figyelésének megkezdése:

en: Failed to set property
hu: A tulajdonság beállítása meghiúsult

en: --toggle only works with boolean values
hu: A --toggle csak logikai értékekre használható

en: (unknown)
hu: (ismeretlen)

en: Value is an array with %d items:
hu: Az érték egy %d elemű tömb:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
hu: A tulajdonság („%s”) nem létezik a csatornán („%s”). Ha új tulajdonságot akar létrehozni, akkor használja a --create kapcsolót

en: When creating a new property, the value type must be specified
hu: Új tulajdonság létrehozásakor meg kell adni az értékének típusát

en: Failed to get the existing type for the value
hu: Az érték meglévő típusának lekérése meghiúsult

en: Unable to determine the type of the value
hu: Nem állapítható meg az érték típusa

en: A value type must be specified to change an array into a single value
hu: Meg kell adni az értéktípust a tömb egyetlen értékké változtatásához

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
hu: „%s” nem alakítható „%s” típusúvá

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
hu: %d új érték van, de csak %d típus határozható meg

en: Unable to determine type of value at index %d
hu: Nem határozható meg a(z) %d indexű érték típusa

en: Channel "%s" contains no properties
hu: A csatorna („%s”) nem tartalmaz tulajdonságokat
