Xfconf - en to kk translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
kk: ResetProperty DBus шақыруы сәтсіз аяқталды

en: Unable to create configuration directory "%s"
kk: "%s" баптаулар бумасын жасау мүмкін емес

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
kk: "%s" қасиетін "%s" арнасында түзету үшін рұқсат жоқ

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
kk: "%s" қасиеті "%s" арнасында жоқ болып тұр

en: Unable to remove channel "%s": %s
kk: "%s" арнасын өшіру мүмкін емес: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
kk: <property> үшін қате түрі: "%s"

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
kk:  "%s" түріндегі "%s" жерінен алынған мәнін өндеу мүмкін емес

en: The type attribute of <value> cannot be an array
kk: <value> үшін түр атрибуты массив болуы мүмкін емес

en: Invalid type for <value>: "%s"
kk: <value> үшін қате түрі: "%s"

en: Channel "%s" does not exist
kk: "%s" арнасы жоқ болып тұр

en: Unable to write channel "%s": %s
kk: "%s" арнасын жазу мүмкін емес: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
kk: Xfconf үшін "%s" түріндегі бэкенд табу мүмкін емес

en: Property names must start with a '/' character
kk: Қасиеттердің атаулары '/' таңбасынан басталуы керек

en: The root element ('/') is not a valid property name
kk: Түбірлік ('/') элементі  дұрыс қасиет аты емес

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
kk: Қасиеттің атында тек ASCII-дің таңбалары A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' және '>', оған қоса ажыратқыш ретінде '/' таңбасы болуы мүмкін

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
kk: Қасиет аттарында қатар тұрған екі немесе одан да көп '/' таңбалары болмауы керек

en: Property names cannot end with a '/' character
kk: Қасиеттің аты '/' таңбасымен аяқталмауы тиіс

en: Channel name cannot be an empty string
kk: Арнаның аты бос жол бола алмайды

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
kk: Арналардың аттарында тек ASCII таңбалары A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', және '-' болуы мүмкін

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
kk: Қасиеттің аты бос немесе "/" болудың шарты - тек рекурсивті тастау орнатылған кезде

en: Prints the xfconfd version.
kk: Экранға xfconfd нұсқасын шығарады.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
kk: Қолдану үшін бэкендтерді баптау. Біріншісі оқу/жазу үшін; қалғандары тек оқу үшін.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
kk: Қосылудан кейін фонда жұмыс істеу; тек сынау мақсатымен қолданылу керек

en: Xfce Configuration Daemon
kk: Xfce баптаулар қызметі

en: Xfce configuration daemon
kk: Xfce баптаулар қызметі

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарласыңыз: http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
kk: Опцияларды өндеу қатесі: %s

en: GType transformation failed "%s"
kk: GType түрлендіруі сәтсіз "%s"

en: No backends could be started
kk: Бірде-бір бэкендті орындау мүмкін емес

en: set
kk: орнату

en: reset
kk: тастау

en: Version information
kk: Нұсқа ақпараты

en: The channel to query/modify
kk: Сұрау/өзгерту үшін арна

en: The property to query/modify
kk: Сұрау/өзгерту үшін қасиет

en: The new value to set for the property
kk: Қасиет үшін жаңа орнатылатын мән

en: List properties (or channels if -c is not specified)
kk: Қасиеттерді тізіп шығу (-c көрсетілмесе, арналарды)

en: Print property and value in combination with -l or -m
kk: Қасиет пен мәнін -l немесе -m комбинациясымен шығару

en: Create a new property if it does not already exist
kk: Жоқ болса жаңа қасиетті жасау

en: Specify the property value type
kk: Қасиет мәнінің түрін көрсету

en: Reset property
kk: Қасиетті тастау

en: Recursive (use with -r)
kk: Рекурсивті (-r қоса қолдану)

en: Force array even if only one element
kk: Бір элемент болса да, мәжбүрлі массив ретінде орнату

en: Invert an existing boolean property
kk: Бар болып тұрған логикалық мәнді терістеу

en: Monitor a channel for property changes
kk: Арнаны қасиеттердің өзгеруіне бақылау

en: - Xfconf commandline utility
kk: - Xfconf командалық жол утилитасы

en: Option parsing failed: %s
kk: Опцияларды талдау сәтсіз: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
kk: Xfce өндіру тобы. Барлық құқықтары қорғалған.

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Қателер жөнінде осында хабарласыңыз: <%s>.

en: No property specified
kk: Қасиет көрсетілмеген

en: --create and --reset options can not be used together
kk: --create пен --reset опцияларын бірге қолдануға болмайды

en: --create and --reset options can not be used together with --list
kk: --create пен --reset опцияларын --list опциясымен бірге қолдануға болмайды

en: Failed to init libxfconf: %s
kk: libxfconf іске қосу сәтсіз: %s

en: Channels:
kk: Арналар:

en: Start monitoring channel "%s":
kk: "%s"  арнасын бақылауды бастау:

en: Failed to set property
kk: Қасиетті орнату сәтсіз аяқталды

en: --toggle only works with boolean values
kk: --toggle тек логикалық мәндермен жұмыс істейді

en: (unknown)
kk: (белгісіз)

en: Value is an array with %d items:
kk: Мән %d элементі массив болып тұр:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
kk: "%s" қасиеті "%s" арнасында жоқ болып тұр. Егер жаңа қасиетті жасау керек болса, --create опциясын қолданыңыз

en: When creating a new property, the value type must be specified
kk: Жаңа қасиетті жасаған кезде, оның мәннің түрі көрсетілуі керек

en: Failed to get the existing type for the value
kk: Мәннің бар болып тұрған түрін анықтау сәтсіз аяқталды

en: Unable to determine the type of the value
kk: Мәннің түрін анықтау сәтсіз аяқталды

en: A value type must be specified to change an array into a single value
kk: Массивті бірлік мәнге айналдыру үшін мәннің түрі көрсетілуі керек

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
kk: "%s" жаңа "%s" түріне айналдыру мүмкін емес

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
kk: Қазір %d жаңа мән бар, бірақ тек %d түрді анықтауға болады

en: Unable to determine type of value at index %d
kk: %d орнында тұрған мәннің түрін анықтау мүмкін емес

en: Channel "%s" contains no properties
kk: "%s" арнасында қасиеттер жоқ
