Xfconf - en to lt translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
lt: Nepavyko įvykdyti ResetProperty DBus kvietimo

en: Unable to create configuration directory "%s"
lt: Nepavyko sukurti konfigūracijos katalogo „%s“

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
lt: Trūksta teisių keičiant savybę „%s“ kanale „%s“

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
lt: Savybės „%s“ kanale „%s“ nėra

en: Unable to remove channel "%s": %s
lt: Nepavyko pašalinti kanalo „%s“: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
lt: Netinkamas tipas <property>: „%s“

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
lt: Nepavyko apdoroti reikšmės kurios tipas „%s“ iš „%s“

en: The type attribute of <value> cannot be an array
lt: Atributo tipas <value> negali būti masyvas

en: Invalid type for <value>: "%s"
lt: Netinkamas tipas reikšmei <value>: „%s“

en: Channel "%s" does not exist
lt: Kanalo „%s“ nėra

en: Unable to write channel "%s": %s
lt: Nepavyko įrašyti į kanalą „%s“: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
lt: Nepavyko rasti Xfconf „%s“ tipo posistemės

en: Property names must start with a '/' character
lt: Savybių vardai turi prasidėti simboliu '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
lt: Šakninis elementas ('/') nėra tinkamas savybės vardas

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
lt: Savybių pavadinimuose gali būti tik ASCII simboliai A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', taipogi '/' kaip skirtukas

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
lt: Savybių vardai negali turėti kelių iš eilės einančių '/' simbolių

en: Property names cannot end with a '/' character
lt: Savybių pavadinimai negali baigtis simboliu '/'

en: Channel name cannot be an empty string
lt: Savybių vardai negali būti būti tušti

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
lt: Kanalo pavadinimuose gali būti tik ASCII simboliai A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', ir '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
lt: Savybės vardas tuščias arba „/“ gali būti tik tada jei nustatytas rekursyvus atstatymas

en: Prints the xfconfd version.
lt: Parodo xfconfd versiją.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
lt: Konfigūracijos posistemės.  Pirma posistemė atverta skaitymui/rašymui; kitos tik skaitymui.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
lt: Paleidus vykdyti fone; naudinga tik testavimui

en: Xfce Configuration Daemon
lt: Xfce konfigūracijos tarnyba

en: Xfce configuration daemon
lt: Xfce konfigūracijos tarnyba

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
lt: Praneškite apie klaidas http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
lt: Klaida, apdorojant parametrus: %s

en: GType transformation failed "%s"
lt: GType tranformacija patyrė nesėkmę „%s“

en: No backends could be started
lt: Neįmanoma paleisti posistemių

en: set
lt: nustatyti

en: reset
lt: atstatyti

en: Version information
lt: Versijos informacija

en: The channel to query/modify
lt: Kanalas užklausimui/keitimui

en: The property to query/modify
lt: Savybė užklausimui/keitimui

en: The new value to set for the property
lt: Nauja reikšmė savybei

en: List properties (or channels if -c is not specified)
lt: Savybių sąrašas (ar kanalai jei -c nenurodyta)

en: Print property and value in combination with -l or -m
lt: Parodyti savybę ir reikšmę kombinacijoje su -l ar -m

en: Create a new property if it does not already exist
lt: Sukurti naują savybę jei jos dar nėra

en: Specify the property value type
lt: Nurodykite reikšmės tipą

en: Reset property
lt: Atstatyti savybę

en: Recursive (use with -r)
lt: Rekursyviai (naudoti su -r)

en: Force array even if only one element
lt: Priverstinai masyvas, net jei tik vienas elementas

en: Invert an existing boolean property
lt: Pakeisti esamą savybės loginę reikšmę

en: Monitor a channel for property changes
lt: Stebėti kanalą savybių pasikeitimams

en: - Xfconf commandline utility
lt: - Xfce komandinės eilutės programa

en: Option parsing failed: %s
lt: Nepavyko apdoroti parametrų: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lt: Xfce kūrėjų komanda. Visos teisės saugomos.

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Apie klaidas pranešti <%s>.

en: No property specified
lt: Nenurodyta savybė

en: --create and --reset options can not be used together
lt: --create ir --reset parametrai negali būti naudojami kartu

en: --create and --reset options can not be used together with --list
lt: --create ir --reset parametrai negali būti naudojami kartu su --list

en: Failed to init libxfconf: %s
lt: Nepavyko inicijuoti libxfconf: %s

en: Channels:
lt: Kanalai:

en: Start monitoring channel "%s":
lt: Pradėti stebėti kanalą „%s“:

en: Failed to set property
lt: Nepavyko nustatyti savybės

en: --toggle only works with boolean values
lt: --toggle veikia tik su loginėmis reikšmėmis

en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: Value is an array with %d items:
lt: Reikšmė yra masyvas su %d elementais:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
lt: Savybė „%s“ nėra kanale „%s“. Jei reikia sukurti naują savybę, naudokite --create parametrą

en: When creating a new property, the value type must be specified
lt: Kuriant naują savybę, turi būti nurodyta reikšmė

en: Failed to get the existing type for the value
lt: Nepavyko gauti reikšmės tipo

en: Unable to determine the type of the value
lt: Nepavyko nustatyti reikšmės tipo

en: A value type must be specified to change an array into a single value
lt: Norint pakeisti masyvą į vieną reikšmę turi būti nurodyta reikšmė

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
lt: Nepavyko konvertuoti „%s“ į tipą „%s“

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
lt: Yra %d naujos reikšmės, bet tik %d tipai atpažinti

en: Unable to determine type of value at index %d
lt: Nepavyko nustatyti tipo indekse %d

en: Channel "%s" contains no properties
lt: Kanalas „%s“ neturi savybių
