Xfconf - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
lv: Neizdevās izpildīt ResetProperty DBus izsaukumu

en: Unable to create configuration directory "%s"
lv: Neizdevās izveidot konfigurācijas direktoriju "%s"

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
lv: Atļauja liegta, pie īpašības "%s" modificēšanas, kanālā "%s"

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
lv: Īpašība "%s" neeksistē uz kanāla "%s"

en: Unable to remove channel "%s": %s
lv: Neizdevās noņemt kanālu "%s": %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
lv: Nederīgs tips priekš <property>: "%s"

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
lv: Nevarēja parsēt vērtības tipu "%s" no "%s"

en: The type attribute of <value> cannot be an array
lv: Tipa atribūts <value> nevar būt masīvs

en: Invalid type for <value>: "%s"
lv: Nederīgs tips priekš <value>: "%s"

en: Channel "%s" does not exist
lv: Kanāls "%s" neeksistē

en: Unable to write channel "%s": %s
lv: Neizdevās rakstīt uz kanālu "%s": %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
lv: Neizdevās atrast Xfconf aizmuguri ar tipu "%s"

en: Property names must start with a '/' character
lv: Īpašības nosaukumam jāsākas ar "/" rakstzīmi

en: The root element ('/') is not a valid property name
lv: Saknes elements ("/") nav derīgs īpašības nosaukums

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
lv: Īpašības nosaukumi nevar saturēt divas, vai vairāk, pēc kārtas, "/" rakstzīmes

en: Property names cannot end with a '/' character
lv: Īpašības nosaukums nevar beigties ar "/" rakstzīmi

en: Channel name cannot be an empty string
lv: Kanāla nosaukums nevar būt tukša virkne

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
lv: Īpašības nosaukums nevar būt tukšs, vai "/", ja rekursīvā atstatīšana norādīta

en: Prints the xfconfd version.
lv: Izdrukāt xconfd versiju.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
lv: Kuru konfigurācijas aizmuguri izmantot. Pirmā norādītā aizmugure tiek atvērta rakstīt/lasīt; citas tikai lasīt.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
lv: Zarot fonā pēc palaišanas; noderīgi tikai testa nolūkiem

en: Xfce Configuration Daemon
lv: Xfce konfigurācijas dēmons

en: Xfce configuration daemon
lv: Xfce konfigurācijas dēmons

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
lv: Ziņot par kļūdām uz http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
lv: Kļūda parsējot opciju: %s

en: No backends could be started
lv: Neviena aizmugure nav sākta

en: Version information
lv: Versijas informācija

en: The channel to query/modify
lv: Kanāls, kuru vaicāt/modificēt

en: The property to query/modify
lv: Īpašība, kuru vaicāt/modificēt

en: The new value to set for the property
lv: Jaunā vērtība, jo uzstādīt īpašībai

en: List properties (or channels if -c is not specified)
lv: Izdot īpašību sarakstu (vai kanālus, ja -c ir norādīts)

en: Create a new property if it does not already exist
lv: Izveidot jaunu īpašību, ja tāda jau neeksistē

en: Specify the property value type
lv: Norādiet īpašības vērtības tipu

en: Reset property
lv: Atstatīt īpašību

en: Recursive (use with -r)
lv: Rekursīvā (izmantot ar -r)

en: Force array even if only one element
lv: Uzspiest masīvu, pat ja ir tikai viens elements

en: Monitor a channel for property changes
lv: Novērot kanālu uz īpašību maiņām

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lv: Xfce izstrādes komanda. Visas tiesības paturētas.

en: Please report bugs to <%s>.
lv: Lūdzu, ziņot par kļūdām uz <%s>

en: (unknown)
lv: (nezināms)
