Xfconf - en to ms translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
ms: Gagal membuat panggilan ResetProperty DBus

en: Unable to create configuration directory "%s"
ms: Tak dapat mencipta direktori konfigurasi "%s"

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
ms: Keizinan dinafikan semasa mengubah suai sifat "%s" pada saluran "%s"

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
ms: Sifat "%s" tidak terdapat pada saluran "%s"

en: Unable to remove channel "%s": %s
ms: Tidak dapat membuang saluran "%s": %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
ms: Jenis tidak sah untuk <property>: "%s"

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
ms: Tidak dapat menghuraikan nilai bagi jenis "%s" dari "%s"

en: The type attribute of <value> cannot be an array
ms: Atribut jenis <value> tidak boleh menjadi tatasusunan

en: Invalid type for <value>: "%s"
ms: Jenis tidak sah untuk <value>: "%s"

en: Channel "%s" does not exist
ms: Saluran "%s" tidak wujud

en: Unable to write channel "%s": %s
ms: Tidak dapat menulis saluran "%s": %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
ms: Tidak menjumpai bahagian belakang Xfconf dari jenis "%s"

en: Property names must start with a '/' character
ms: Nama sifat mesti bermula dengan aksara '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
ms: Elemen root ('/') bukan nama sifat yang sah

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
ms: Nama sifat hanya boleh sertakan aksara ASCII A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', begitu juga '/' sebagai pemisah

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
ms: Nama sifat tidak boleh mempunyai dua atau lebih berturut-turut aksara '/'

en: Property names cannot end with a '/' character
ms: Nama sifat tidak boleh berakhir dengan aksara '/'

en: Channel name cannot be an empty string
ms: Nama saluran tidak boleh sebagai rentetan kosong

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
ms: Nama saluran hanya boleh sertakan aksara ASCII A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', dan '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
ms: Nama sifat hanya boleh menjadi kosong atau "/" jika rekursif set semula dinyatakan

en: Prints the xfconfd version.
ms: Cetak versi xfconfd.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
ms: Konfigurasi bahagian belakang untuk digunakan.  Bahagian belakang pertama yang dinyatakan dibuka baca/tulis; yang lain, baca sahaja.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
ms: Masuk ke latar belakang selepas bermula; hanya berguna untuk tujuan ujian

en: Xfce Configuration Daemon
ms: Konfigurasi Daemon Xfce

en: Xfce configuration daemon
ms: Konfigurasi daemon Xfce

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
ms: Laporkan pepijat ke http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
ms: Ralat penghuraian pilihan: %s

en: GType transformation failed "%s"
ms: Transformasi GType telah gagal "%s"

en: No backends could be started
ms: Tiada bahagian belakang boleh dimulakan

en: set
ms: tetapkan

en: reset
ms: tetapkan semula

en: Version information
ms: Maklumat versi

en: The channel to query/modify
ms: Saluran untuk diminta/ubah suai

en: The property to query/modify
ms: Sifat untuk diminta/ubah suai

en: The new value to set for the property
ms: Nilai baharu untuk ditetapkan bagi sifat

en: List properties (or channels if -c is not specified)
ms: Senarai ciri-ciri (atau saluran jika -c tidak dinyatakan)

en: Print property and value in combination with -l or -m
ms: Cetak sifat dan nilai dengan gabungan -l atau -m

en: Create a new property if it does not already exist
ms: Cipta sifat baharu jika masih belum ada

en: Specify the property value type
ms: Nyatakan jenis nilai sifat

en: Reset property
ms: Set semula sifat

en: Recursive (use with -r)
ms: Berturut-turut (guna dengan -r)

en: Force array even if only one element
ms: Paksa tatasusunan walaupun jika hanya satu elemen

en: Invert an existing boolean property
ms: Songsangkan sifat boolean sedia ada

en: Monitor a channel for property changes
ms: Pantau saluran untuk perubahan sifat

en: - Xfconf commandline utility
ms: - Xfconf utiliti baris perintah

en: Option parsing failed: %s
ms: Penghuraian pilihan gagal: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
ms: Pasukan pembangunan Xfce. Semua hak cipta terpelihara.

en: Please report bugs to <%s>.
ms: Sila laporkan pepijat ke <%s>.

en: No property specified
ms: Tiada sifat dinyatakan

en: --create and --reset options can not be used together
ms: --create dan --reset pilihan yang tidak boleh digunakan serentak

en: --create and --reset options can not be used together with --list
ms: --create dan --reset pilihan yang tidak boleh digunakan serentak dengan --list

en: Failed to init libxfconf: %s
ms: Gagal untuk init libxfconf: %s

en: Channels:
ms: Saluran:

en: Start monitoring channel "%s":
ms: Mula memantau saluran "%s":

en: Failed to set property
ms: Gagal menetapkan sifat

en: --toggle only works with boolean values
ms: --toggle hanya berkerja dengan nilai boolean

en: (unknown)
ms: (tidak diketahui)

en: Value is an array with %d items:
ms: Nilai adalah pelbagai dengan %d item:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
ms: Sifat "%s" tidak wujud pada saluran "%s". Jika sifat baharu perlu dicipta, gunakan --create option

en: When creating a new property, the value type must be specified
ms: Apabila mencipta sifat baharu, jenis nilai perlu dinyatakan

en: Failed to get the existing type for the value
ms: Gagal untuk mendapatkan jenis sedia ada untuk nilai

en: Unable to determine the type of the value
ms: Tidak dapat menentukan jenis nilai

en: A value type must be specified to change an array into a single value
ms: Jenis nilai mesti dinyatakan untuk menukar tatasusunan ke dalam nilai tunggal

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
ms: Tidak dapat menukar "%s" ke jenis "%s"

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
ms: Terdapat %d nilai baharu, tetapi hanya %d jenis yang boleh ditentukan

en: Unable to determine type of value at index %d
ms: Tidak dapat menentukan jenis nilai pada indeks %d

en: Channel "%s" contains no properties
ms: Saluran "%s" tidak mengandungi ciri-ciri
