Xfconf - en to nl translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
nl: Kon geen ResetProperty DBus call maken

en: Unable to create configuration directory "%s"
nl: Kan configuratiemap '%s' niet aanmaken

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
nl: Onvoldoende rechten voor het bewerken van eigenschap '%s' op kanaal '%s'

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
nl: Eigenschap '%s' bestaat niet op kanaal '%s'

en: Unable to remove channel "%s": %s
nl: Kon kanaal '%s' niet verwijderen: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
nl: Ongeldig type voor <property>: '%s'

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
nl: De waarde van type '%s' kon niet worden herleid uit '%s'

en: The type attribute of <value> cannot be an array
nl: De type-instelling van <value> kan geen reeks zijn

en: Invalid type for <value>: "%s"
nl: Ongeldig type voor <value>: '%s'

en: Channel "%s" does not exist
nl: Kanaal '%s' bestaat niet

en: Unable to write channel "%s": %s
nl: Kon kanaal '%s' niet schrijven: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
nl: Kon geen Xfconf-dienst vinden van het type '%s'

en: Property names must start with a '/' character
nl: Eigenschapnamen moeten beginnen met het teken '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
nl: Het root-element ('/') is geen geldige eigenschapnaam

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
nl: Eigenschapnamen kunnen slechts de ASCII-tekens A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' en '>' bevatten, alsook '/' als een scheidingsteken

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
nl: Eigenschapnamen kunnen niet twee of meer opeenvolgende '/' tekens bevatten

en: Property names cannot end with a '/' character
nl: Eigenschapnamen kunnen niet eindigen met een '/'-teken

en: Channel name cannot be an empty string
nl: Kanaalnaam kan geen leeg tekstsnoer zijn

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
nl: Kanaalnamen kunnen slechts de ASCII-tekens A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', en '-' bevatten

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
nl: De eigenschapnaam kan alleen leeg of '/' zijn, als er een recursieve terugzetting werd opgegeven

en: Prints the xfconfd version.
nl: Drukt de versie van xfconfd af.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
nl: Configuratiediensten die u kunt gebruiken. De eerst opgegeven dienst wordt lezen/schrijven geopend; de andere, alleen-lezen.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
nl: Vork in de achtergrond na het starten, alleen nuttig voor proefdoeleinden

en: Xfce Configuration Daemon
nl: Achtergronddienst van Xfce Configuratie

en: Xfce configuration daemon
nl: Achtergronddienst van Xfce-configuratie

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
nl: Meld fouten a.u.b. op http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
nl: Kon de opties niet lezen: %s

en: GType transformation failed "%s"
nl: GType-transformatie is mislukt '%s'

en: No backends could be started
nl: Er konden geen configuratiediensten worden gestart

en: set
nl: instellen

en: reset
nl: terugzetten op standaardwaarden

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: The channel to query/modify
nl: Het kanaal om te doorzoeken/bewerken

en: The property to query/modify
nl: De eigenschap om te doorzoeken/bewerken

en: The new value to set for the property
nl: De nieuwe waarde om in te stellen voor de eigenschap

en: List properties (or channels if -c is not specified)
nl: Geef een lijst van eigenschappen (of kanalen wanneer -c niet is gespecificeerd)

en: Print property and value in combination with -l or -m
nl: Toon eigenschap en waarde in combinatie met -l of -m

en: Create a new property if it does not already exist
nl: Maak een nieuwe eigenschap wanneer deze nog niet bestaat

en: Specify the property value type
nl: Specificeer het waardetype van de eigenschap

en: Reset property
nl: Eigenschap terugzetten op standaardwaarde

en: Recursive (use with -r)
nl: Recursief (te gebruiken met -r)

en: Force array even if only one element
nl: Forceer een reeks ook wanneer er slechts één element is

en: Invert an existing boolean property
nl: Keer een bestaande booleaanse eigenschap om

en: Monitor a channel for property changes
nl: Bewaak een kanaal op eigenschapveranderingen

en: - Xfconf commandline utility
nl: - Xfconf-opdrachtregelgereedschap

en: Option parsing failed: %s
nl: Optie lezen mislukt: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
nl: De Xfce-ontwikkelploeg. Alle rechten voorbehouden.

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Gelieve fouten te melden aan <%s>.

en: No property specified
nl: Geen eigenschap opgegeven

en: --create and --reset options can not be used together
nl: Opties voor --create en --reset kunnen niet gezamenlijk worden gebruikt

en: --create and --reset options can not be used together with --list
nl: Opties voor --create en --reset kunnen niet gezamenlijk worden gebruikt met --list

en: Failed to init libxfconf: %s
nl: Kon libconf niet initialiseren: %s

en: Channels:
nl: Kanalen:

en: Start monitoring channel "%s":
nl: Start bewakingskanaal '%s':

en: Failed to set property
nl: Kon de eigenschap niet instellen

en: --toggle only works with boolean values
nl: --toggle werkt alleen met booleaanse waarden

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: Value is an array with %d items:
nl: Waarde is een reeks met %d elementen:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
nl: Eigenschap '%s' bestaat niet in kanaal '%s'. Gebruik de optie --create wanneer u deze eigenschap wil aanmaken.

en: When creating a new property, the value type must be specified
nl: Wanneer er een nieuwe eigenschap wordt gemaakt, dient u het waardetype op te geven.

en: Failed to get the existing type for the value
nl: Kon bestaand type voor de waarde niet achterhalen

en: Unable to determine the type of the value
nl: Kan het type van de waarde niet vaststellen

en: A value type must be specified to change an array into a single value
nl: Er moet een waardetype worden ingesteld om een reeks te veranderen in een enkele waarde.

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
nl: Kon '%s' niet omzetten naar type '%s'

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
nl: Er zijn %d nieuwe waarden, maar slechts %d typen konden worden vastgesteld.

en: Unable to determine type of value at index %d
nl: Kan het type van de waarde op index %d niet bepalen

en: Channel "%s" contains no properties
nl: Kanaal '%s' bevat geen eigenschappen
