Xfconf - en to nn translation catalogue (64 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
nn: Klarte ikkje laga ResetProperty-DBus-kall

en: Unable to create configuration directory "%s"
nn: Klarer ikkje laga oppsettsmappa «%s»

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
nn: TIlgang nekta då me endra eigenskapen «%s» på kanal «%s»

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
nn: Eigenskapen «%s» finst ikkje på kanalen «%s»

en: Unable to remove channel "%s": %s
nn: Klarer ikkje fjerna kanalen «%s»: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
nn: Ugyldig type for <eigenskap>: «%s»

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
nn: Klarer ikkje tolka verdien av typen «%s» frå «%s»

en: The type attribute of <value> cannot be an array
nn: Typeeigenskapen for <verdi> kan ikkje vera ein tabell

en: Invalid type for <value>: "%s"
nn: Ugyldig type for <verdi>: «%s»

en: Channel "%s" does not exist
nn: Kanalen «%s» finst ikkje

en: Unable to write channel "%s": %s
nn: Kan ikkje skriva til kanalen «%s»: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
nn: Klarer ikkje finna Xfconf-bakprogrammet av typen «%s»

en: Property names must start with a '/' character
nn: Eigenskapnamn må starta med ein '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
nn: Rotelementet ('/') er ikkje eit gyldig eigenskapnamn

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
nn: Eigenskapsnamn kan berre innehalda ASCII-teikna A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' og '>', i tillegg til '/' som skiljeteikn

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
nn: Eigenskapnamn kan ikkje ha to eller fleire '/'-teikn etter kvarandre

en: Property names cannot end with a '/' character
nn: Eigenskapnamn kan ikkje slutta med eit '/'-teikn

en: Channel name cannot be an empty string
nn: Kanalnamnet kan ikkje vera ein tom streng

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
nn: Kanalnamn kan berre innehalda ASCII-teikna A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', og '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
nn: Eigenskapnamnet kan berre vera tomt eller «/» om det vart brukt ei rekursiv nullstilling.

en: Prints the xfconfd version.
nn: Gjev xconfd-versjonen.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
nn: Kva bakprogram me skal bruka for innstillingane. Det fyrste nemnde bakprogrammet blir opna i les/skriv-modus, dei andre i lesemodus.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
nn: Splitt til bakgrunnen etter oppstart. Berre nyttig for utprøvingsføremål.

en: Xfce Configuration Daemon
nn: Xfce-innstillingsnissen

en: Xfce configuration daemon
nn: Xfce-innstillingsnissen

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
nn: Rapporter feil til <bug-gnu-gettext@gnu.org>.

en: Error parsing options: %s
nn: Feil under tolking av val %s

en: No backends could be started
nn: Klarte ikkje starta nokon bakprogram

en: reset
nn: nullstill

en: Version information
nn: Informasjon om denne utgåva

en: The channel to query/modify
nn: Kanalen å spørja/endra

en: The property to query/modify
nn: Eigenskapen å spørja/endra

en: The new value to set for the property
nn: Den nye verdien for denne eigenskapen

en: List properties (or channels if -c is not specified)
nn: Listeeigenskapar (eller kanalar, viss ikkje -c er oppgjeve)

en: Create a new property if it does not already exist
nn: Lag ein ny eigenskap om han ikkje allereie finst

en: Specify the property value type
nn: Nemn typen verdieigenskap

en: Reset property
nn: Nullstill eigenskapen

en: Recursive (use with -r)
nn: Rekursiv (bruk med -r)

en: Force array even if only one element
nn: Tving tabell sjølv om det berre er eitt element

en: Invert an existing boolean property
nn: Inverter den boolske eigenskapen

en: Monitor a channel for property changes
nn: Lytt på ein kanal etter endringar i eigenskapane

en: - Xfconf commandline utility
nn: - Xfconf-kommandolineverkty

en: Option parsing failed: %s
nn: Feil under tolking av val: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
nn: Utviklingslaget for Xfce. Alle rettar er reserverte.

en: Please report bugs to <%s>.
nn: Rapporter feil til <%s>.

en: No property specified
nn: Ingen eigenskap er nemnd

en: --create and --reset options can not be used together
nn: Du kan ikkje bruka --create og --reset samstundes

en: --create and --reset options can not be used together with --list
nn: Du kan ikkje bruka --create og --reset saman med --list

en: Failed to init libxfconf: %s
nn: Klarte ikkje å starta libxfconf: %s

en: Channels:
nn: Kanalar:

en: Start monitoring channel "%s":
nn: Lytt på kanalen «%s»

en: Failed to set property
nn: Klarte ikkje setja eigenskapen

en: --toggle only works with boolean values
nn: --toggle verkar berre med boolske verdiar

en: (unknown)
nn: (ukjent)

en: Value is an array with %d items:
nn: Verdien er ein tabell med %d element:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
nn: Eigenskapen «%s» finst ikkje på kanalen «%s». Viss du vil laga ein ny eigenskap, må du bruka --create

en: When creating a new property, the value type must be specified
nn: Når du lagar ein ny eigenskap, må du oppgje verditypen

en: Failed to get the existing type for the value
nn: Klarte ikkje få tak i typen for denne verdien

en: Unable to determine the type of the value
nn: Klarer ikkje avgjera kva type verdien har

en: A value type must be specified to change an array into a single value
nn: Du må nemna verditypen om du vil endra ein tabell til ein einskild verdi

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
nn: Kan ikkje gjera om «%s» til typen «%s»

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
nn: Det er %d nye verdiar, men me greidde berre avgjera %d typar

en: Unable to determine type of value at index %d
nn: Greier ikkje avgjera typen til verdien på indeks %d

en: Channel "%s" contains no properties
nn: Kanalen «%s» inneheld ingen eigenskapar
