Xfconf - en to oc translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
oc: Impossible de far l'apèl al DBus ResetProperty

en: Unable to create configuration directory "%s"
oc: Fracàs a la creacion del dorsièr de configuracion « %s »

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
oc: Permission refusada al moment de la modificacion de la proprietat « %s » del canal « %s »

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
oc: La proprietat « %s » existís pas dins lo canal « %s »

en: Unable to remove channel "%s": %s
oc: Fracàs a la supression del canal « %s » : %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
oc: Tipe incorrècte per <proprietat> : « %s »

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
oc: Impossible d'analisar la valor de tipe « %s » a partir de « %s »

en: The type attribute of <value> cannot be an array
oc: Lo tipe d'atribut de <valor> pòt pas èsser un tablèu

en: Invalid type for <value>: "%s"
oc: Tipe incorrècte per <valor> : « %s »

en: Channel "%s" does not exist
oc: Lo canal « %s » existís pas

en: Unable to write channel "%s": %s
oc: Impossible d'escriure lo canal « %s » : %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
oc: Impossible de trobar lo programa Xfconf pel tipe « %s »

en: Property names must start with a '/' character
oc: Los noms de proprietats devon començar pel caractèr '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
oc: L'element a la raiç ('/') es pas un nom de proprietat valida

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
oc: Los noms de las proprietats pòdon pas conténer que de caractèrs ASCII A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' e '>', e tanben '/' coma separador

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
oc: Los noms de proprietat pòdon pas aver dos o mantun caractèrs '/' consecutius

en: Property names cannot end with a '/' character
oc: Los noms de proprietat se pòdon pas acabar pel caractèr '/'

en: Channel name cannot be an empty string
oc: Lo nom del canal pòt pas èsser void

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
oc: Los noms dels canals pòdon pas conténer que de caractèrs ASCII A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', e '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
oc: Lo nom de la proprietat pòt èsser sonque void o "/" se una reïnicializacion recursiva es estada especificada.

en: Prints the xfconfd version.
oc: Aficha la version de xfconfd.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
oc: Configuracion dels programas d'utilizar. Lo primièr programa especificat es dobèrt en lectura / escritura, los autres, en lectura sola.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
oc: Passar en rèire plan aprèp l'aviada; solament utile pels tèstes

en: Xfce Configuration Daemon
oc: Demòni de configuracion Xfce

en: Xfce configuration daemon
oc: Demòni de configuracion de Xfce

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
oc: Senhalar los bugs a http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
oc: Error al moment de l'analisi de las opcions : %s

en: GType transformation failed "%s"
oc: Fracàs de la transformacion « %s »

en: No backends could be started
oc: Cap de programa a pas pogut èsser aviat

en: set
oc: definir

en: reset
oc: remesa a zèro

en: Version information
oc: Informacion sus la version

en: The channel to query/modify
oc: al canal de legir o de modificar

en: The property to query/modify
oc: La proprietat de legir o de modificar

en: The new value to set for the property
oc: La novèla valor d'afectar a la proprietat

en: List properties (or channels if -c is not specified)
oc: Far la lista de las proprietats (o dels canals se -c es pas especificat)

en: Print property and value in combination with -l or -m
oc: Afichar la proprietat e la valor en combinason amb -l o -m

en: Create a new property if it does not already exist
oc: Crear una novèla proprietat se existís pas encara

en: Specify the property value type
oc: Especificar lo tipe de valor de la proprietat

en: Reset property
oc: Reïnicializar la proprietat

en: Recursive (use with -r)
oc: Recursiu (utilizar amb -r)

en: Force array even if only one element
oc: Forcer l'utilisation d'un tablèu même si il n'y a qu’un élément

en: Invert an existing boolean property
oc: Inverser une proprietat booléenne existante

en: Monitor a channel for property changes
oc: Surveiller les changements de proprietats d'un canal

en: - Xfconf commandline utility
oc: - Utilitari en linha de comanda Xfconf

en: Option parsing failed: %s
oc: L'analisi de l'opcion a fracassat : %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
oc: L'equipa de desvolopament de XFCE. Totes los dreches reservats.

en: Please report bugs to <%s>.
oc: Se vos plai raportatz los bugs a <%s>.

en: No property specified
oc: Cap de proprietat pas especificada

en: --create and --reset options can not be used together
oc: Las opcions --create e --reset pòdon pas èsser utilizadas al meteis temps

en: --create and --reset options can not be used together with --list
oc: Las opcions --create e --reset pòdon pas èsser utilizadas al meteis temps que l'opcion --list

en: Failed to init libxfconf: %s
oc: Impossible d'initialiser libxfconf : %s

en: Channels:
oc: Canals :

en: Start monitoring channel "%s":
oc: Començar de susvelhar lo canal « %s » :

en: Failed to set property
oc: Impossible de definir la proprietat

en: --toggle only works with boolean values
oc: --afichar unicament los trabalhs amb de valors booleanas

en: (unknown)
oc: (desconegut)

en: Value is an array with %d items:
oc: La valor es un tablèu de %d elements :

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
oc: La proprietat « %s » existís pas dins lo canal « %s ». Se una novèla proprietat deu èsser creada, utilizatz l'opcion --create.

en: When creating a new property, the value type must be specified
oc: Al moment de la creacion d'una novèla proprietat, lo tipe de valor deu èsser especificat.

en: Failed to get the existing type for the value
oc: Impossible d'obténer lo tipe actual de la valor

en: Unable to determine the type of the value
oc: Impossible de determinar lo tipe de la valor.

en: A value type must be specified to change an array into a single value
oc: Un tipe de valor deu èsser especificat per cambiar un tablèu en una valor simpla.

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
oc: Impossible de convertir « %s » dins lo tipe « %s »

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
oc: I a %d novèlas valors, mas solament %d tipes an pogut èsser determinats.

en: Unable to determine type of value at index %d
oc: Impossible de determinar lo tipe de valor a l'indèx % d

en: Channel "%s" contains no properties
oc: Lo canal « %s » conten pas cap de proprietat.
