Xfconf - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
pl: Nie udało się wykonać wywołania ResetProperty systemu DBus

en: Unable to create configuration directory "%s"
pl: Nie można utworzyć katalogu konfiguracji „%s”

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
pl: Odmówiono dostępu podczas modyfikowania właściwości „%s” na kanale „%s”

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
pl: Właściwość „%s” nie istnieje na kanale „%s”

en: Unable to remove channel "%s": %s
pl: Nie można usunąć kanału „%s”: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
pl: Nieprawidłowy typ właściwości: „%s”

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
pl: Nie można przetworzyć wartości typu „%s” z „%s”

en: The type attribute of <value> cannot be an array
pl: Typ wartości nie może być tablicą

en: Invalid type for <value>: "%s"
pl: Nieprawidłowy typ wartości: „%s”

en: Channel "%s" does not exist
pl: Kanał „%s” nie istnieje

en: Unable to write channel "%s": %s
pl: Nie można zapisać kanału „%s”: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
pl: Nie można znaleźć obsługi typu „%s”

en: Property names must start with a '/' character
pl: Nazwy właściwość muszą rozpoczynać się znakiem „/”

en: The root element ('/') is not a valid property name
pl: Element root („/”) nie jest poprawną nazwą właściwości

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
pl: Nazwy właściwości mogą zawierać tylko znaki z tablicy ASCII A-Z, a-z, 0-9, „_”, „-”, „:”, „.”, „,”, „[”, „]”, „{”, „}”, „<” i „>” oraz znak „/” jako separator

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
pl: Nazwa właściwości nie może zawierać dwóch lub więcej następujących po sobie znaków „/”

en: Property names cannot end with a '/' character
pl: Nazwa właściwości nie może być zakończona znakiem „/”

en: Channel name cannot be an empty string
pl: Nazwa kanału nie może być pustym ciągiem

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
pl: Nazwy kanałów mogą zawierać tylko znaki z tablicy ASCII A-Z, a-z, 0-9, „{”, „}”, „|”, „]”, „[”, „:”, „,”, „.”, „_”, i „-”

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
pl: Nazwa właściwości może być pusta lub określona jako znak „/” tylko w przypadku rekursywnego zerowania

en: Prints the xfconfd version.
pl: Wypisuje informacje o wersji programu xfconfd

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
pl: Moduły obsługi konfiguracji. Pierwszy moduł służy do zapisywania i odczytywania, inne tylko do odczytywania.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
pl: Uruchamia w tle. Użyteczne tylko do celów testowych.

en: Xfce Configuration Daemon
pl: Demon konfiguracji Xfce

en: Xfce configuration daemon
pl: Demon konfiguracji Xfce

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
pl: Proszę zgłaszać błędy pod adresem http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
pl: Błąd przetwarzania opcji: %s

en: GType transformation failed "%s"
pl: Transformacja GType nie powiodła się "%s"

en: No backends could be started
pl: Nie udało się uruchomić modułu obsługi

en: set
pl: ustal

en: reset
pl: wyzeruj

en: Version information
pl: Wypisuje informacje o wersji i kończy

en: The channel to query/modify
pl: Określa kanał

en: The property to query/modify
pl: Określa właściwość

en: The new value to set for the property
pl: Określa nową wartość właściwości

en: List properties (or channels if -c is not specified)
pl: Wypisuje listę kanałów (lub właściwości z opcją -c)

en: Print property and value in combination with -l or -m
pl: Wyświetla kanał i wartość w połączeniu z -l lub -m

en: Create a new property if it does not already exist
pl: Tworzy nową właściwość, jeśli jeszcze nie istnieje

en: Specify the property value type
pl: Określa typ wartości właściowości

en: Reset property
pl: Przywraca domyślną właściwość

en: Recursive (use with -r)
pl: Wykonuje czynność rekursywnie (do użycia z opcją -r)

en: Force array even if only one element
pl: Umożliwia tworzenie tablic jednoelementowych

en: Invert an existing boolean property
pl: Przełącza istniejącą wartość logiczną właściwości

en: Monitor a channel for property changes
pl: Śledzi zmiany właściwości kanału

en: - Xfconf commandline utility
pl: - Narzędzie wiersza poleceń usługi Xfconf

en: Option parsing failed: %s
pl: Nieudane przetwarzane opcji: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
pl: Zespół twórców środowiska graficznego Xfce. Wszystkie prawa zastrzeżone.

en: Please report bugs to <%s>.
pl: Proszę zgłaszać błędy pod adresem <%s>.

en: No property specified
pl: Nie określono właściwości.

en: --create and --reset options can not be used together
pl: Opcje --create i --reset nie mogą być użyte razem

en: --create and --reset options can not be used together with --list
pl: Opcje --create i --reset nie mogą być użyte wraz z opcją --list

en: Failed to init libxfconf: %s
pl: Nie udało się zainicjować libxfconf: %s

en: Channels:
pl: Kanały:

en: Start monitoring channel "%s":
pl: Rozpoczęcie śledzenia zmian kanału „%s”:

en: Failed to set property
pl: Nie udało się skonfigurować właściwości

en: --toggle only works with boolean values
pl: Opcja --toggle działa tylko z logicznymi wartościami właściwości

en: (unknown)
pl: (nieznany)

en: Value is an array with %d items:
pl: Wartość jest tablicą z %d elementami:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
pl: Właściwość „%s” nie istnieje na kanale „%s”. Proszę użyć opcji --create, w celu utworzenia nowej właściowości.

en: When creating a new property, the value type must be specified
pl: Należy określić typ wartości podczas tworzenia właściwości.

en: Failed to get the existing type for the value
pl: Nie udało się uzyskać typu istniejącej wartości

en: Unable to determine the type of the value
pl: Nie można określić typu wartości

en: A value type must be specified to change an array into a single value
pl: Aby zamienić tablicę na pojedynczą wartość, należy określić typ wartości

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
pl: Nie można skonwertować właściwości „%s” na typ „%s”

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
pl: Określono %d nowych wartości i tylko %d typów

en: Unable to determine type of value at index %d
pl: Nie można określić typu wartości dla indeksu %d

en: Channel "%s" contains no properties
pl: Kanał „%s” nie zawiera właściwości
