Xfconf - en to sk translation catalogue (65 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
sk: Nepodarilo sa volanie DBus na ResetProperty

en: Unable to create configuration directory "%s"
sk: Nedá sa vytvoriť adresár konfigurácie "%s"

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
sk: Prístup pri zmene vlastnosti "%s" na kanále "%s" bol zamietnutý

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
sk: Vlastnosť "%s" na kanále "%s" neexistuje

en: Unable to remove channel "%s": %s
sk: Nie je možné odstrániť kanál "%s": %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
sk: Neplatný typ pre <property>: "%s"

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
sk: Nie je možné spracovať hodnoty typu „%s“ z „%s“

en: The type attribute of <value> cannot be an array
sk: Typ atribútu <value> nemôže byť pole

en: Invalid type for <value>: "%s"
sk: Neplatný typ pre <value>: "%s"

en: Channel "%s" does not exist
sk: Kanál "%s" neexistuje

en: Unable to write channel "%s": %s
sk: Nie je možné zapísať kanál "%s": %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
sk: Nedá sa nájsť backend Xfconf typu "%s"

en: Property names must start with a '/' character
sk: Názvy vlastností musia začínať znakom '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
sk: Koreňový element ('/') nie je platný názov vlastnosti

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
sk: Názvy vlastností môžu obsahovať len znaky ASCII A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' a '>', ako i '/' ako oddeľovač

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
sk: Názvy vlastností nemôžu obsahovať dva a viac po sebe nasledujúcich znakov '/'

en: Property names cannot end with a '/' character
sk: Názvy vlastností nemôžu končiť znakom '/'

en: Channel name cannot be an empty string
sk: Názov kanála nemôže byť prázdny reťazec

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
sk: Názvy kanálov môžu obsahovať len znaky ASCII A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_' a '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
sk: Názov vlastnosti môže byť prázdny alebo "/" iba ak bol spresnený rekurzívny reset

en: Prints the xfconfd version.
sk: Zobrazí verziu xfconfd.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
sk: Nastavovať backendy pre použitie. Prvý zadaný backend je otvorený pre čítanie a zápis, ostatné iba pre čítanie.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
sk: Po spustení preniesť proces do pozadia; táto možnosť je užitočná iba pre testovanie

en: Xfce Configuration Daemon
sk: Konfiguračný démon Xfce

en: Xfce configuration daemon
sk: Konfiguračný démon Xfce

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
sk: Chyby hláste na http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
sk: Chyba pri analýze volieb: %s

en: No backends could be started
sk: Nemohli byť spustené žiadne backendy

en: set
sk: nastaviť

en: reset
sk: vymazať

en: Version information
sk: Informácie o verzii

en: The channel to query/modify
sk: Kanál pre zaslanie požiadavky/zmeny

en: The property to query/modify
sk: Vlastnosť pre zaslanie požiadavky/zmeny

en: The new value to set for the property
sk: Nová hodnota pre nastavenie vlastnosti

en: List properties (or channels if -c is not specified)
sk: Zoznam vlastností (alebo kanálov, ak nie je zadaný parameter -c)

en: Create a new property if it does not already exist
sk: Vytvorí novú vlastnosť, ak ešte neexistuje

en: Specify the property value type
sk: Špecifikovať typ hodnoty vlastnosti

en: Reset property
sk: Reštartovať vlastnosť

en: Recursive (use with -r)
sk: Rekurzívne (použiť s parametrom -r)

en: Force array even if only one element
sk: Vynútiť pole iba v prípade jedného prvku

en: Invert an existing boolean property
sk: Invertovať existujúce vlastnosti dátového typu boolean

en: Monitor a channel for property changes
sk: Sledovať zmeny vlastností kanála

en: - Xfconf commandline utility
sk: - nástroj príkazového riadka Xfconf

en: Option parsing failed: %s
sk: Možnosť analýzy zlyhala: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sk: Vývojový tím Xfce. Všetky práva vyhradené.

en: Please report bugs to <%s>.
sk: Chyby hláste na <%s>.

en: No property specified
sk: Vlastnosť neurčená

en: --create and --reset options can not be used together
sk: --create a --reset možnosti nemôžu byť použité súčasne

en: --create and --reset options can not be used together with --list
sk: --create a --reset možnosti nemôžu byť použité súčasne s --list

en: Failed to init libxfconf: %s
sk: Inicializácia libxfconf zlyhala: %s

en: Channels:
sk: Kanály:

en: Start monitoring channel "%s":
sk: Zahájiť sledovanie kanála "%s":

en: Failed to set property
sk: Nepodarilo sa nastaviť vlastnosti

en: --toggle only works with boolean values
sk: --toggle funguje iba s hodnotami dátového typu boolean

en: (unknown)
sk: (neznámy)

en: Value is an array with %d items:
sk: Hodnota je pole s %d položkami:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
sk: Vlastnosť "%s" neexistuje na kanále "%s". Ak sa má nová vlastnosť vytvoriť, použite možnosť --create

en: When creating a new property, the value type must be specified
sk: Pri vytváraní novej vlastnosti musí byť spresnený typ hodnoty

en: Failed to get the existing type for the value
sk: Nepodarilo sa získať existujúci typ pre hodnotu

en: Unable to determine the type of the value
sk: Nedá sa určiť typ hodnoty

en: A value type must be specified to change an array into a single value
sk: Pre zmenu poľa na hodnotu je nutné spresniť typ hodnoty

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
sk: Nie je možné skonvertovať "%s" na typ "%s"

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
sk: Existuje %d nových hodnôt, ale je možné určiť iba %d typov

en: Unable to determine type of value at index %d
sk: Nie je možné určiť typ hodnoty na indexe %d.

en: Channel "%s" contains no properties
sk: Kanál "%s" neobsahuje žiadne vlastnosti
