Xfconf - en to sl translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
sl: DBus klic ResetProperty ni uspel.

en: Unable to create configuration directory "%s"
sl: Konfiguracijske mape "%s" ni bilo mogoče ustvariti

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
sl: Nimate dovljenja za spreminjanje lastnosti "%s" na kanalu "%s"

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
sl: Lastnost "%s" ne obstaja na kanalu "%s"

en: Unable to remove channel "%s": %s
sl: Kanala "%s":%s ni bilo mogoče odstraniti

en: Invalid type for <property>: "%s"
sl: Napačna vrsta za <property>:"%s"

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
sl: Vrednosti za vrsto "%s" od "%s" ni bilo mogoče razčleniti

en: The type attribute of <value> cannot be an array
sl: Atribut vrste za <value>ne more biti polje

en: Invalid type for <value>: "%s"
sl: Napačna vrsta za <value>:"%s"

en: Channel "%s" does not exist
sl: Kanal "%s" ne obstaja

en: Unable to write channel "%s": %s
sl: Ne morem zapisati kanala "%s":%s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
sl: Ne morem najti Xfconf zaledja vrste "%s"

en: Property names must start with a '/' character
sl: Imena lastnosti se morajo začeti z znakom '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
sl: Korenski element ('/') ni ustrezno ime lastnosti

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
sl: Imena lastnosti so lahko samo iz ASCII znakov A-Z, a-z, 0-9, ter znakov '_-:.,[]{}<>', kot tudi '/' kot ločilnik

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
sl: Imena lastnosti ne smejo imeti dveh zaporednih '/' znakov

en: Property names cannot end with a '/' character
sl: Imena lastnosti se ne smejo končati z znakom '/'

en: Channel name cannot be an empty string
sl: Ime kanala ne sme biti prazen niz znakov

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
sl: Imena kanalov lahko vsebujejo le ASCII znake A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', in '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
sl: Ime lastnosti je lahko le prazno ali "/", le je bila rekurzivna ponastavitev

en: Prints the xfconfd version.
sl: Izpiše različico xfconfd.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
sl: Konfiguracijska zaledja, ki naj se uporabijo. Prvo določeno zaledje se odpre za branje/pisanje; ostala zgolj za branje.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
sl: Po zagonu naredi dvojnik v ozadju; uporabno le za testiranja.

en: Xfce Configuration Daemon
sl: Demon za Xfce nastavitve

en: Xfce configuration daemon
sl: Demon za Xfce nastavitve

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
sl: Prijavite hrošče na http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
sl: Napaka pri razčlenjevanju možnosti: %s

en: GType transformation failed "%s"
sl: GType transformacija ni uspela "%s"

en: No backends could be started
sl: Zaledji ni bilo mogoče zagnati

en: set
sl: nastavi

en: reset
sl: ponastavi

en: Version information
sl: Podatki o različici

en: The channel to query/modify
sl: Kanal za poizvedovanje/spreminjanje

en: The property to query/modify
sl: Lastnost za poizvedovanje/spreminjanje

en: The new value to set for the property
sl: Na novo določena vrednost lastnosti

en: List properties (or channels if -c is not specified)
sl: Prikaži seznam lastnosti (ali kanalo, če -c ni določen)

en: Print property and value in combination with -l or -m
sl: Izpiši lastnost in vrednost v kombinaciji z -l ali -m

en: Create a new property if it does not already exist
sl: Ustvari novo lastnost, če ta že ne obstaja

en: Specify the property value type
sl: Določite vrsto vrednosti lastnosti

en: Reset property
sl: Ponastavi lastnost

en: Recursive (use with -r)
sl: Rekurzivno (uporabite z -r)

en: Force array even if only one element
sl: Prisili tabelo tudi, če je samo en element

en: Invert an existing boolean property
sl: Obrni obstoječo binarno logično vrednost

en: Monitor a channel for property changes
sl: Nadzoruj kanal za spremembe lastnosti

en: - Xfconf commandline utility
sl: -Xfconf orodje ukazne vrstice

en: Option parsing failed: %s
sl: Razčlenjevanje možnosti ni bilo uspešno: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sl: Razvojna skupina za Xfce. Vse pravice pridržane.

en: Please report bugs to <%s>.
sl: Prosimo, poročajte napake na <%s>.

en: No property specified
sl: Ni navedene lastnosti

en: --create and --reset options can not be used together
sl: --create in --reset možnosti ni mogoče uporabljati hkrati

en: --create and --reset options can not be used together with --list
sl: --create in --reset možnosti ni mogoče uporabljati hkrati z --list

en: Failed to init libxfconf: %s
sl: Neuspešna inicializacija libxfconf: %s

en: Channels:
sl: Kanali:

en: Start monitoring channel "%s":
sl: Prični opazovati kanal "%s"

en: Failed to set property
sl: Nastavljanje lastnosti ni uspelo

en: --toggle only works with boolean values
sl: --toogle deluje zgolj z binarnimi logičnimi vrednostmi

en: (unknown)
sl: (neznano)

en: Value is an array with %d items:
sl: Vrednost je tabela z %d elementi:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
sl: Lastnost "%s" ne obstaja na kanalu "%s". Če naj se ustvari nova lastnost, uporabite opcijo --create

en: When creating a new property, the value type must be specified
sl: Ob kreaciji nove lastnosti morate določiti tip vrednosti.

en: Failed to get the existing type for the value
sl: Obstoječe vrste vrednosti ni bilo mogoče pridobiti.

en: Unable to determine the type of the value
sl: Ne moremo določiti tipa  vrednosti

en: A value type must be specified to change an array into a single value
sl: Vrsta vrednosti mora biti podana, da bi spremenili polje v posamično vrednost.

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
sl: "%s" ni mogoče pretvoriti v tip "%s"

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
sl: Obstaja %d novih vrednosti, a le %d vrst je bilo mogoče določiti

en: Unable to determine type of value at index %d
sl: Ni bilo mogoče določiti vrste vrednosti z indeksom %d

en: Channel "%s" contains no properties
sl: Kanal "1%s" ne vsebuje nobenih lastnosti
