Xfconf - en to sr translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
sr: Нисам успео да направим позив Д-сабирнице поврати својство

en: Unable to create configuration directory "%s"
sr: Не могу да направим директоријум подешавања „%s“

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
sr: Одбијено је овлашћење за време измене својства „%s“ на каналу „%s“

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
sr: Својство „%s“ не постоји на каналу „%s“

en: Unable to remove channel "%s": %s
sr: Не могу да уклоним канал „%s“: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
sr: Неисправна врста за <својство>: „%s“

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
sr: Не могу да обрадим вредност врсте „%s“ из „%s“

en: The type attribute of <value> cannot be an array
sr: Атрибут врсте <вредности> не може бити низ

en: Invalid type for <value>: "%s"
sr: Неисправна врста за <вредност>: „%s“

en: Channel "%s" does not exist
sr: Канал „%s“ не постоји

en: Unable to write channel "%s": %s
sr: Не могу да запишем канал „%s“: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
sr: Не могу да пронађем Иксфконф позадинца врсте „%s“

en: Property names must start with a '/' character
sr: Називи својстава морају почињати знаком „/“

en: The root element ('/') is not a valid property name
sr: Корени елемент („/“) није исправан назив својства

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
sr: Имена својстава могу само да садрже АСКИИ знаке A-Z, a-z, 0-9, „_“, „-“, „:“, „.“, „,“, „[“, „]“, „{“, „}“, „<“ и „>“,као и „/“ у улози раздвајача

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
sr: Називи својстава не могу имати два или више узастопна знака /

en: Property names cannot end with a '/' character
sr: Називи својстава се не могу завршавати знаком /

en: Channel name cannot be an empty string
sr: Назив канала не може бити празан

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
sr: Имена канала могу да садрже само АСКИИ знаке A-Z, a-z, 0-9, „{“, „}“, „|“, „]“, „[“, „:“, „,“, „.“, „_“, и„-“

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
sr: Назив својства само може бити празан или / ако је наведено дубинско враћање

en: Prints the xfconfd version.
sr: Исписује издање домара подешавања иксфд-а.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
sr: Позадинци подешавања за употребу.  Први позадинац наведен је отворен за читање/писање; остали, само за читање.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
sr: Ствара клицу у позадини након покретања; корисно је само за сврхе испробавања

en: Xfce Configuration Daemon
sr: Домар подешавања Иксфце-а

en: Xfce configuration daemon
sr: Прибор за подешавање Иксфце-а

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
sr: Пријавите грешаке на „http://bugs.xfce.org/“

en: Error parsing options: %s
sr: Грешка обраде могућности: %s

en: GType transformation failed "%s"
sr: Преображај г-врста није успео „%s“

en: No backends could be started
sr: Ни један позадинац не може бити покренут

en: set
sr: постављено

en: reset
sr: врати

en: Version information
sr: Подаци о издању

en: The channel to query/modify
sr: Канал за пропитивање/измену

en: The property to query/modify
sr: Својство за пропитивање/измену

en: The new value to set for the property
sr: Нова вредност за подешавање за својство

en: List properties (or channels if -c is not specified)
sr: Списак својстава (или канала ако „-c“ није наведено)

en: Print property and value in combination with -l or -m
sr: Испиши својство и вредност у помоћу -l или -m

en: Create a new property if it does not already exist
sr: Ствара ново својство ако већ не постоји

en: Specify the property value type
sr: Наводи врсту вредности својства

en: Reset property
sr: Враћа својство

en: Recursive (use with -r)
sr: Дубински (користи се са „-r“)

en: Force array even if only one element
sr: Присиљава низ чак и ако је само један елемент

en: Invert an existing boolean property
sr: Преокреће постојеће логичко својство

en: Monitor a channel for property changes
sr: Надгледа канал за изменама својства

en: - Xfconf commandline utility
sr: — Иксф конф алатка линије наредби

en: Option parsing failed: %s
sr: Није успела обрада опције: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sr: ИксФЦЕ-ova развојна дружина. Сва права су задржана.

en: Please report bugs to <%s>.
sr: Молим пријавите грешке на <%s>.

en: No property specified
sr: Није наведено својство

en: --create and --reset options can not be used together
sr: опције „--create“ и „--reset“ не могу бити коришћене заједно

en: --create and --reset options can not be used together with --list
sr: опције „--create“ и „--reset“ не могу бити коришћене заједно са „--list“

en: Failed to init libxfconf: %s
sr: Нисам успео да покренем библиотеку иксфконф: %s

en: Channels:
sr: Канали:

en: Start monitoring channel "%s":
sr: Почни надгледање канала „%s“:

en: Failed to set property
sr: Нисам успео да подесим својство

en: --toggle only works with boolean values
sr: „--toggle“ ради само са логичким вредностима

en: (unknown)
sr: (непознато)

en: Value is an array with %d items:
sr: Вредност је низ са %d ставком:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
sr: Својство „%s“ не постоји на каналу „%s“. Ако ново својство треба да буде направљено, користите опцију „--create“

en: When creating a new property, the value type must be specified
sr: Када стварате ново својство, врста вредности мора бити наведена

en: Failed to get the existing type for the value
sr: Нисам успео да добавим постојећу врсту за вредност

en: Unable to determine the type of the value
sr: Не могу да одредим врсту за вредност

en: A value type must be specified to change an array into a single value
sr: Врста вредности мора бити наведена зарад промене низа у једну вредност

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
sr: Не могу да претворим „%s“ у врсту „%s“

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
sr: Има %d нове вредности, али само %d врсте могу бити одређене

en: Unable to determine type of value at index %d
sr: Не могу да одредим врсту вредности на индексу %d

en: Channel "%s" contains no properties
sr: Канал „%s“ не садржи својства
